Problem z łączeniem Mysql

Pytania i problemy
vps, zarządzanie, mysql
Oskicz
Oskicz

Witam serdecznie od kilku dni posiadam VPS na LVLUP jednak jest pewien problem pierwszy raz się z tym spotykam a miałem już serwery VPS u innych dostawców otóż:

Zainstalowałem apache2, phpmyadmin, php7.4, mariadb i... Gdy wchodzę na ip/phpmyadmin wszystko działa pięknie ładnie loguje się rootem i mogę robić bazy itp Jednak.. pluginy minecraft nie wykrywają w ogóle bazy mój kolega który posiada serwer FiveM również sprawdził tam też nie jest wykrywana baza tak jakby ta baza danych nie istniała Proszę o szybką pomoc zależy mi na działaniu tego do 1 sierpnia

Tylko dodam mówimy tutaj o Serwerze minecraft na tej samej maszynie co Baza i serwerze Fivem na innej maszynie [Jednak ja i tak nie będę korzystał z Fivem zależy mi tylko na localhost]

KrEdEnS
KrEdEnS Moderator Freebies

Jak konfigurujesz w pluginie połączenie do bazy danych,

Oskicz
Oskicz

Próbowałem na wszystkie możliwe sposoby ip 0.0.0.0.1, 0.0.0.0, localhost, 127.0.0.1 czy też ip serwera i nic Problem ten pojawia się również w innych platformach takich jak FiveM więc wątpie że ma to jakiś związek z pluginem.. A jeśli chodzi o plugin łączyłem się z inną bazą [Tymczasową na innej maszynie] wtedy plugin działa image|690x111

KrEdEnS
KrEdEnS Moderator Freebies
  1. łącz się po 127.0.0.1 (bo domyślnie baza danych przyjmuje tylko połączenia lokalne)
  2. utwórz konto (nie root)
  3. utwórz bazę i przypisz do niej konto (punkt 2)

pokaż logi, jeżeli nie będzie działać

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.