Problem z łączeniem ts3

Zombie
vps, zarządzanie, ts3
dodek22
dodek22

Witam mam problem otóż nie łączy mi z ts3 serwerem postawionym na KVM VPS. Trzeba kliknąć z 30 razy in new tab i dopiero wtedy coś tam łączy (czasami). Stefa DNS : https://scr.hu/JeMZ1m Port serwera: 8400 Logi z łączenia: https://scr.hu/Ke4qAr

anon10657637
anon10657637

Rodzaj licencji i jaki jest adres maszyny? Mowa o głownym hoście, np n15.lvlup.pro (piszę w panelu).

dodek22
dodek22

nie wiem .... maszyna to 87.98.160.63 Licencja co ma do łaczenia przez ip ?

anon10657637
anon10657637

Bo być może się coś walnęło na maszynie, że jest takowy problem. Uwierz - są różne scenariusze. Najbardziej prawdopodobny jest ten, że coś skopałeś.

Szymon
Szymon

Mi się wydaję, że masz źle skonfigurowaną domenę SRC. Aczkolwiek masz priority ustawione na 5, a weight na 0. Z tego co mi się wydaje to powinno być odwrotnie.

dodek22
dodek22

A możesz mi powiedzieć gdzie np? XD Nie wiem ts3 ma jakis config properties czy cuś?

dodek22
dodek22

zmienione :) https://scr.hu/5rW5nM zobaczymy za godzine czy laczy :D

Szymon
Szymon

Wszystko jest teraz ładnie skonfigurowane. Klient próbuje się łączyć z adresem 87.98.... Wygląda na to, że serwer masz całkowicie wyłączony albo masz zablokowane porty.

dodek22
dodek22

no własnie ts3 jest włączony na 100 % widze na yatqa .... ze jest włączony więc nie wiem ...

Szymon
Szymon

Jakie ip wpisujesz, aby połączyć się z serwerem?

LinGruby
LinGruby Pionier

Ja wszedłem po domenie 😃

Szymon
Szymon

Rano próbowałem to nie mogłem. Może dlatego: Uptime:1 hour 3 minutes 21 seconds

dodek22
dodek22

ja nie moge po domenie dns nie dziala czy nie wiem co musze in new tab SRV jest ustawiony dobrze jak sami stwierdziliście .... To możliwe że gdzies w configu ts3 jest coś zjebane? Moze to maszyna ....? Bo nie rozumiem tego ze trzeba in new tab klikac .....

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Spróbuj dodać delegację A zamiast SRV "na początek", jeśli zadziała to znaczy że problem tkwi w SRV. Pamiętaj, że DNS aktualizuje się nawet 48h.

LinGruby
LinGruby Pionier

31.12.2016 22:04:55 ClientUI Info Connect to server: justpvp.pl 31.12.2016 22:04:55 ClientUI Info Trying to resolve justpvp.pl

Wszystko u mnie działa :-D

Ale czemu taka archaiczna wersja:

Version: 3.0.11.2 on Linux  License: Licencjonowany dostawca hosta Address: justpvp.pl Uptime: 6 godz. 32 min. 48 s

Current Clients: 3 / 512 Current Query: 1 / 512 Current Channels: 2

dodek22
dodek22

License: Licencjonowany dostawca hosta serio ? nie skapnołeś sie ?

dodek22
dodek22

ogólnie to zmieniłem port i działa :O z 9987 na 8400 XD

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Chwila chwila. Taki chyba offtipic. Skoro piszesz >dodek22:

postawionym na KVM VPS to czemu pisze dodek22:

License: Licencjonowany dostawca hosta ? Czyżby nielegalna licencja?

LinGruby
LinGruby Pionier

Timo:

? Czyżby nielegalna licencja?

@Timo a po co to pisałem :-D :-D

LinGruby:

Ale czemu taka archaiczna wersja:

Version: 3.0.11.2 on Linux  License: Licencjonowany dostawca hosta Address: justpvp.pl Uptime: 6 godz. 32 min. 48 s [...]

A na serwie nic się nie dzieje i ta wersja pewno z ...