Problem z luckperms z prefix-em

Pytania i problemy
MrSebusiek
MrSebusiek

Witam, Na serwerze który wynajmuje od pukawki mam problem z prefix z luckperms a na serwer dołączam się przez bungeecord-a uprawnienia działają ale prefix nie chce co mam zrobić z tym bo administracja powiedziała bym się zgłosił na forum

Championes
Championes

Napisz tutaj jak dajesz prefix ranga.

MrSebusiek
MrSebusiek

/lp group właściciel meta setprefix 100 "&7[&4Właciciel&7] "

Championes
Championes

A masz wgrany essentials i essentialschat?

MrSebusiek
MrSebusiek

Mam essentialsx ale essentialschat nie

MrSebusiek
MrSebusiek

dodałem essentialschat ale nic nie zmienił tylko że nie mam tych strzałek przy nicku <>

MrSebusiek
MrSebusiek

essentiala też pobrałem zwykłego i dalej nic

anon58059726
anon58059726

Musisz dodać plugin Vault 😉 Link: https://www.spigotmc.org/resources/vault.34315/

MrSebusiek
MrSebusiek

mam go już od dawna

anon58059726
anon58059726

Potrzebne pluginy: EssentialsX, EssentialsXChat, EssentialsXSpawn, Vault oraz LuckPerms

Próbowałeś ustawić prefix przez komendę /lp editor? Pamiętaj, że w plugins/EssentialsX/config.yml musisz ustawić: format: '{GROUP} {DISPLAYNAME} {MESSAGE}' (Linijka 532 względem domyślnego configa)

Piszę teraz z pamięci, także spróbuj

MrSebusiek
MrSebusiek

Nic nie trzeba zmienić ale fajnie że próbowałeś pomóc udało mi się okazało się że musiałem pobrać te wszystkie dodatki do essentialsx z strony od essentiala

Helios1993
Helios1993

anon58059726:

{GROUP}

Ale ty wiesz, że wtedy będą dwa prefixy? Będzie to tak wyglądało: właściciel &7[&4Właciciel&7] Nick_gracza: Tekst

anon58059726
anon58059726

Ojjj... Rzeczywiście, kiedyś trzeba było tak ustawiać

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.