Problem z modem na serwerze minecraft

Pytania i problemy
Heheszki
Heheszki

Witam, postanowiłem dodać na serwer fabric 1.17.1 mod z

  • Plecakami "simple backpack", " Traveler's Backpack" oraz "inmis" (oczywiście nie razem). Niestety żaden z nich nie działał mimo wgranej dobrej wersji na fabrica na serwer i do klienta minecraft. Wszystkie biblioteki które były zalecane również zostały pobrane w dobrej wersji. Problem polega na tym że żadnych z tych itemków nie da się stworzyć w craftingu choć powinna być taka możliwość (rei też nie pokazuje mozliwosci wytworzenia). Można dodać sobie plecak z trybu kreatywnego aczkolwiek się nie otwiera. Dodam że ten sam problem występuje z modem
  • tarcze "Basic Shield"
  • biżuteria (nazwy nie pamietam), tutaj nawet dodatkowe sloty w eq sie nie pojawiają Oddzielnie te mody też nie działają (sprawdzałem czy się przypadkiem nie gryzą). Co najważniejsze w tym wszystkim według mnie na singlu da się tworzyć tarcze i plecaki. Dziękuje z góry za pomoc
Helios1993
Helios1993

Wyślij plik latest.log z folderu logs po uruchomieniu serwera z tymi modyfikacjami.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.