Problem z obsługą klienta

Zombie
RoWeR123
RoWeR123

Witam serdecznie chciał bym prosić po raz kolejny o wykonanie reinstalu serwera zgodnie z ustaleniami z ticketa #27801 Oczekuję na konkretną pomoc od środy a każdy kolejny dzień jest dla mnie stratą finansową jednak wykonanie reinstala nie trwa tygodnia lecz 5 minut a jak już wspominałem czas jest dla mnie waży

Z tego co widzę Pani Paulina J która została przypisana do mojego problemu byłą już aktywna na forum a z moich obserwacji wynika iż jeśli była to w dniu dzisiejszym niestety pomocy nie otrzymam a niestety nie stać mnie na kolejny dzień przestoju.

Oczywiście mogę zrozumieć że macie natłok pracy z problemami technicznymi jednak tak jak już wspominałem wcześniej reinstala nie trwa tygodnia...

Sam pracuję nad standardami obsługi klienta jednak zasada 1 wiadomość na 24h (i jak widać są odstępstwa od tej reguły) jest według mnie słabą prezencją firmy którą do tej pory ceniłem i szanowałem

Więc moją propozycją jest to aby zmienić standardy obsługi klienta

Jeszcze raz proszę o uszanowanie czasu swojego klienta i rozwiązanie problemu

Axerr
Axerr

Przeinstalowanie serwera możesz wykonać samodzielnie za pomocą specjalnego przycisku w panelu. image|409x308

RoWeR123
RoWeR123

image|690x150 123|495x287 12|690x262

Niestety gdybym mógł już bym to uczynił

Axerr
Axerr

Nie możesz reinstalować serwera, jeżeli za niego nie zapłaciłeś. Opłać serwer na kolejny miesiąc, a przycisk zostanie aktywowany. Obsługa w takim wypadku nic nie zrobi.

RoWeR123
RoWeR123

Jak widać serwer jest opłacony do 12/08/2021 przypominam że mamy miesiąc lipiec czyli 07 :slight_smile:

Tak jak Pani Paulina J odpowiadając na mój Ticket stwierdziła aby przywrócić mi usługę wymagany jest reinstal serwera

A w zwyczaju nie mam przedłużać usługi która na ten moment działa jak działa nie wspominając o obsłudze czyli przy dobrych wiatrach 1 wiadomość na 24h

Axerr
Axerr

Racja, nie zauważyłem daty opłacenia. Tak czy inaczej powinieneś zgłosić to w tickecie, nie na forum.

RoWeR123
RoWeR123

W porządku :) Jak najbardziej to uczyniłem była to pierwsza rzecz jaką zrobiłem lecz niestety bilans wiadomości wygląda tak: Środa - 3 wiadomości z mojej strony 0 wiadomość i pomocy technicznej Czwartek - 0 wiadomości z mojej strony 1 Wiadomość z pomocy technicznej Piątek - 1 wiadomość z mojej strony 0 wiadomości z pomocy technicznej

No jednak musimy się szanować.... jeśli Pani Paulina ignoruje widomości z Ticketów więc pomyślałem że może ona ma problemy techniczne i nie widzi moich widomości wiec warto poruszyć temat a raczej jak nazwa mówi "Pytania i PROBLEMY" więc chciał bym zasugerować problem z obsługą klienta nad która warto po pracować

Ale dziękuje że próbowałeś pomóc

Axerr
Axerr

Weź pod uwagę jednak, że firma lvlup to firma jednoosobowa z dodatkowym pracownikiem. Nie jest to wielkie korpo, gdzie paręset osób zajmuje się ticketami. Problem co prawda istnieje, jednak ludzie to nie roboty.

RoWeR123
RoWeR123

Zgadzam się z tobą w 100% jednak jeśli podejmujemy się rozwiązania problemu a Pani Paulina się tego podjeła mając na uwadze to iż po drugiej stornie siedzi druga osoba która może ponosić każdego dnia straty finansowe ze względu na to iż ktoś zapomni czegoś zrobić jest to dla mnie rzecz niedopuszczalna

Tym bardziej że rozwiązanie mojego problemu jest tak prozaiczne.... Logika również mi podpowiada że im szybciej mój problem zostanie rozwiązany tym szybciej Pani Paulina będzie mogła udzielić pomocy innym klientom a tego typu przedłużanie jest najzwyczajniej stratą czasu moją jak i obsługi klienta

I oczywiście zgadzam się z tobą że ludzie to nie roboty jednak obsługa do tej pory jak widać w bilansach wiadomości jest daleko od obsługi robota i daleko również do wyrozumiałości człowieka tak naprawdę przy sprawnie działającej obsłudze klienta taki problem mógł być rozwiązany w pierwszych 15 minutach od stworzenia zgłoszenia a niestety mija 3 doba

Axerr
Axerr

W wypadku, gdy na rozwiązanie problemu zmuszony jesteś czekać 3 doby muszę się z Tobą zgodzić. Niestety nie mogę zgodzić się z drugim akapitem Twojej wypowiedzi. Każdy problem ma swoje rozwiązanie, banalne lub nieco trudniejsze. Twój natomiast wygląda na problem z panelem klienta -- serwer jest opłacony, a mimo tego nie jesteś stanie skorzystać z dostępnych opcji. Wracając do meritum... Tickety są podzielone na kategorie. Zakładam, że obsługa może za pomocą sortowania wybrać sobie powszechne problemy, a do trudniejszych wrócić później. Jeżeli faktycznie takie coś ma miejsce odpowiadamy sobie na pytanie dlaczego czekasz tak długo na odpowiedź obsługi.

KrEdEnS
KrEdEnS Moderator Freebies

Zamknięty z powodu:

Screenshot_20210716-115717_Chrome|690x458