Problem z pluginem clearlagg

Zombie
zxjn
zxjn

Witajcie, mam problem z pluginem ClearLagg. Między innymi chodzi o to, iż gdy jest usuwanie itemów to razem z tym znikają mi ramki, wiem że da się to wyłączyć tylko nie wiem jak, w konfigu na ignorowanych itemframe mam na true i dalej mam ten problem. Jest ktoś w stanie mi pomóc?

P.S. Wiem, że jest plugin FrameProtect ale nie chce go wgrywać.

luxDev
luxDev Pionier

Może nowsza wersja załatwi sprawę? Skąd wiesz że to ClearLagg powoduje problem widziałeś coś? Może któryś z administratorów wpisuje /killall all które zabija wszystkie Entities czyli itemframes w tym.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Trzeba wyrzucić z listy automatycznie usuwanych, a nie dodawać do jakiejś listy wykluczonych, która jeśli dobrze pamiętam odnosi się do komendy /lagg clear, a nie automatycznego usuwania.

Szymon
Szymon

Polecam wbudowaną funkcję w spigota, czyli usuwanie przedmiotów po odpowiednim okresie czasu. Domyślnie jest ustawione usuwanie co 6000 ticków = 300 sekund = 5 minut.


Wydaję mi się, że ClearLagg do usuwania przedmiotów z ziemi jest zbędny, a czasem może być wkurzający (on kasuje wszystkie przedmioty leżące na ziemi nawet jeżeli zostały wyrzucone sekundę przed usuwaniem)

anon82750602
anon82750602

Ale za to można użyć ClearLagg'a do wyładowania chunkow na których nie ma graczy :)

Szymon
Szymon

W spigocie z tego co wiem to oryginalnie jest. Poza tym w PaperSpigocie można ustawić czas po jakim jest on wyładowywany.