Problem z pluginem CrazyCrates

Pytania i problemy
Chlebek
Chlebek

Witam, używam na serwerze pluginu CrazyCrates (który do dziś działał), lecz od dzisiejszego restartu rano podczas uruchamiania serwera występuje ten błąd https://pastebin.com/EBtDizim. Co może być nie tak? Piszę tutaj, bo niestety oficjalny support nie jest zbyt szybki a mój serwer aktualnie działa bez pluginu.

Tobi
Tobi

może spróbuj usunąć na chwilę folder z plikami konfiguracyjnymi pluginu (przenieść sobie gdzieś ofc) i odpalić jeszcze raz, jeśli to nie konfiguracja sprawia problem, spróbuj też zmienić wersję pluginu

edit: chociaż to jest problem z odpaleniem pluginu jak czytam, więc pewnie to nie jest wina konfiguracji. No nic - możesz i tak spróbować

Chlebek
Chlebek

Raczej nie jest to wina configu, i też nie chcę znowu bez skutku restartować serwera, a wersji nie mogę zmienić bo tylko ta działa na 1.17.1.

Championes
Championes

Zmień plugin na Goldencrates :thinksmart:

Chlebek
Chlebek

Ogólnie dziwna sprawa, na innym serwerze zrobionym minutę temu wszystko działa (bez configów jak na razie), chociaż jest taka różnica że tu mam javę 8 a tam 16

EDIT: Z javą 16 i configami też działa, różnica taka że na innym VPSie XD

EDIT 2: Jakiś rozwalony ten plugin jest, usunąłem i wgrałem skopiowane configi i działa

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.