Problem z połączeniem domeny z serwerem

Pytania i problemy
JedynyTakiPsiak
JedynyTakiPsiak

Haj, tak nagle przez noc przestało łączyć serwer z domeną. Mogę połączyć się z serwerem bez problemu po przez ip numeryczne vps, lecz kiedy próbuję przez moją domenę to wyskakuje "can't resolve hostname". W vps jak oraz na ovh (bo tam stoi moja domena) nic nie zmieniałem. Rekordy na ovh:

rekord A: rekord SRV: 0 0 25565 . (kropka na końcu rekordu jest potrzebna, wiem)

Jakieś sugestie co jest przyczyną? Myślałem że może jakiś problem z firewall od strony vps, ale kompletnie nie wiem.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Czy ktoś inny też ma ten problem?

Jeśli nie, to być może leży on w twoich DNS-ach. Spróbuj zmienić je na inne (Google, CloudFlare) oraz zrestartować komputer.

JedynyTakiPsiak
JedynyTakiPsiak

wszyscy, 5 znajomych, testerzy oraz strony takie jak namemc nie wykrywają serwera aby dać raporty o ilości graczy

NNorbertPL
NNorbertPL

Sprawdź na https://dns.pl/whois czy twoja domena nie ma statusu "Trwa postępowanie wyjaśniające [REGISTERED, ze statusem clientHold/serverHold]", przedwczoraj ovh/nask poblokowało dużo domen za niezgadzające się bądź fałszywe dane właściciela. Jeśli ma to wystarczy wszystko uzupełnić jak należy i wysłać ticket

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.