Problem z połączeniem się

Zombie
vps, ssh
DoreK
DoreK α-tester v3

Witam, mam dość dziwny problem z VPS z którym się jeszcze nie spotkałem. Chodzi o to że nie mogę połączyć się z konsolą przez putty ani zalogować się na proxmox, jednak z SFTP łączę się lecz trwa to dość długo. VPS jednak działa, serwer MC jak i strona działają jak należy. Błąd przy próbie połączenia się z putty: Software caused connection abort Błąd przy próbie zalogowania na proxmox: Operacja logowania nie powiodła się. Proszę spróbować jeszcze raz. Reinstalacja Putty nic nie dała. Szukałem oczywiście rozwiązania tu na forum Zaznaczam że często proxmox w ogóle nie chce się włączyć (n67) @SystemZ może coś z maszyną jest? :
/edit: Udało mi się połączyć z proxmox, noVNC jednak się nie włącza (stoi na logo noVNC cały czas).

Anno
Anno

Może został zmieniony port ssh ?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Port SSH nie ma tu największego znaczenia skoro Proxmox/dedyk muli. Co do SSH może został zabity (chociaż jest to najważniejsza apka do łączenia się) przez zbyt duże użycie zasobów (nie chcę w to wierzyć, ale mi się to zdarzyło u konkurencji).

Coś musi być z dedykiem skoro Proxmox się zacina.

DoreK
DoreK α-tester v3

Teraz udało mi się połączyć bez problemu. Wtedy zasoby były (mojego vps) wykorzystane w około 30% CPU i 50% ram jak coś.

DoreK
DoreK α-tester v3

Problem dalej występuje, jest to jak loteria - czasem mogę się połączyć a czasem nie. Proxmox w ogóle nie działa: n67|690x366 @SystemZ

DoreK
DoreK α-tester v3

Od niedawna zaczął pojawiać mi się taki błąd: sds|486x165