Problem z połączeniem sinusbota

Zombie
ts3, sinusbot
zxjn
zxjn

Witajcie, mam problem z połączeniem mojego bota na serwer. Wygląda to tak, że wszystko działa normalnie do czasu gdy tylko zainstaluje wtyczkę do yt. Po instalacji panel działa lecz gdy chce połączyć swojego bota z ts występuje mi następujący problem:

2016-10-21T18:22:45+02:00 TSClient quit. LogLevel has been increased, please try to connect again to see more details. 2016-10-21T18:22:45+02:00 Starting instance ts3server://ts.mcez.pl?port=9987&nickname=TS3SB-Demobot&password=&channel=&channelpassword= 2016-10-21T18:22:45+02:00 Initialization complete

Na początku wydawało mi się że to problem z tym LogLevel ale na ts ustawiłem 12 (taki jak jest w panelu) i dalej nie chce mnie połączyć.

Wersja sinusbota: 0.9.12.3-36fce3c

Proszę o pomoc 😦

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Spróbuj zmienić ten loglevel, ja miałem podobny problem, ale rozwiązanie okazało się nietypowe - ustawiłem IP zewnętrzne w ustawieniach instancji do mojego TS3, a nie 127.0.0.1, i podziałało :D

zxjn
zxjn

Teraz zauważyłem, że w konsoli wyskakuje jeszcze coś takiego:

2016-10-21T21:49:14+02:00 TS>/home/sinusbot/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/ts3client_linux_amd64: /lib/x86_64-linux-gnu/libc.so.6: version `GLIBC_2.14' not found (required by /home/sinusbot/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/ts3client_linux_amd64)

@Timo zrobiłem i dalej to samo

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Proponuję usunąć klienta TeamSpeaka z folderu od bota, tj. wszystko z folderu /home/sinusbot/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/ oraz zainstalować ponownie TeamSpeaka - wyczuwam błąd z plikami klienta TSa. Polecam postępować według kroków w tym poradniku: instalacja Jest tam wiele ważnych kroków, np. kopiowanie odpowiedniego pliku do folderu klienta ts-a. Jeśli nie masz jeszcze skonfigurowanego sinusbota pod jakieś elementy typu skrypty w nim, to polecałbym ci usunąć /home/sinusbot/ i zainstalować wszystko zgodnie z poradnikiem.

zxjn
zxjn

Kolego chyba się nie rozumiemy. Sinusbot normalnie działa, wszystko jest ładnie pięknie DO CZASU jak nie zainstaluje wtyczkę z yt, po tym wyskakują mi błędy. Potrafię zainstalować samego bota z każdej wersji i nie mam problemów z łączeniem na serwer. Chodzi mi o to jak usunąć ten problem z odpaleniem go wraz z dodatkiem, wszelkie fora polskie-zagraniczne już odwiedziłem, dalej nie znalazłem odpowiedzi.

LinGruby
LinGruby Pionier

zxjn:

DO CZASU jak nie zainstaluje wtyczkę z yt, po tym wyskakują mi błędy.

A masz najnowszą wtyczkę?

https://github.com/rg3/youtube-dl/releases

i według tego instalowane?

https://forum.sinusbot.com/threads/english-german-linux-how-to-install-youtube-dl-with-the-bot.129/

zxjn
zxjn

@LinGruby

Instalować instalowałem z tego, ale czy była to najnowsza wersja to nie mam bladego pojęcia. Zaraz zobaczę i spróbuje znowu.