Problem z pterodactyl

Pytania i problemy
Shiro
Shiro

Dobry wieczór, mam problem z ustawieniem wings i nodes. Otóż gdy próbuje po instalacji skonfigurować pierwszy raz nodes i połączyć to z wings dostaje komunikat "Client.Timeout exceeded while awaiting headers". Prosze o pomoc

Shiro
Shiro

1|689x368

Shiro
Shiro

2|690x375

brunoww22
brunoww22 Pionier

Polecam zrobić to manualnie zamiast korzystać z auto-deploy https://pterodactyl.io/wings/1.0/installing.html#configure

Shiro
Shiro

Zaraz to zrobię i pokaże rezultaty

Shiro
Shiro

3|690x383

Shiro
Shiro

4|690x373

Shiro
Shiro

Teraz mam taki błąd

brunoww22
brunoww22 Pionier

Pokaż wynik

tail -n 100 /var/www/pterodactyl/storage/logs/laravel-$(date +%F).log | nc bin.ptdl.co 99

oraz

sudo wings diagnostics
brunoww22
brunoww22 Pionier

Wychodzi na to, że panel oraz wingsy nie mogą się ze sobą połączyć będąc w tej samej sieci. Możesz spróbować to naprawić edytując plik /etc/hosts aby domena wskazywała na lokalny adres IP 192.168.1.24 panel.mydomain.com node1.mydomain.com

Lub zrobiłeś coś źle podczas konfiguracji FQDN Ostatnią deską ratunku jest discord pterodactyla, tam na pewno ktoś Ci pomoże

Shiro6
Shiro6

No właśnie byłem na tym discordzie ale nikt mi nie pomógł, cały dzień się o to prosiłem. Zaraz to zrobię i powiem czy pomogło. Właśnie też tak myślę że to przez to się nie może połączyć, ponieważ gdy chce z tej samej sieci się połączyć z serwerem za pomocą publicznego adresu lub domeny to się nie da tylko jak połączę się za pomocą innej sieci.

Shiro6
Shiro6

image|690x103 Przepraszam ale nie wiem jak mam to tutaj ustawić. Lokalny adres serwera to 192.168.88.197, domeny to panel.underheaven.pl oraz node.underheaven.pl

brunoww22
brunoww22 Pionier

Podałem Ci przykład wyżej. Podmieniasz przykładowe wartości na swoje czyli:

192.168.88.197 panel.underheaven.pl node.underheaven.pl

Wklejasz do pliku, zapisujesz i tyle :)

Shiro6
Shiro6

Teraz przynajmniej się łączy image|690x459

Shiro6
Shiro6

Odnowiłem certyfikat dla node.underheaven.pl i teraz już nie ma żadnego błędu :3

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.