Problem z SSH serwera VPS

Pytania i problemy
Kscepersky
Kscepersky

Witam. Mam postawiony na lvlup.pro serwer vps. Ostatnio, chciałem restartowałem sesje ssh. Zamknąłem ją, a po próbie ponownego połączenia się czy to przez Putty, czy przez Terminusa czy inny program, po prostu nie wykrywa SSH serwera. Przez CMD ping działa. Po wejściu do proxmox'a i wejściu do konsoli, udało mi się zrestować serwer SSH, który działa ale nie ma przypisanego adresu. Udało mi się zrobić kopie zapasową, ale siedzi ona cały czas na serwerze i nie mam pojęcia jak ją pobrać.

Macie jakiś pomysł 😕 ?

Chciałbym odzyskać dane z tego serwera.

Axerr
Axerr

Zainstaluj serwer webowy i wrzuc plik backupa na publica, a potem pobierz dane przez HTTP. Droga trochę samobójcza, ale zawsze coś, aby te pliki odzyskać. Edit: Pamiętaj, aby te pliki później usunąć z publica. Inaczej każda osoba, która zna adres będzie mogła pobrać to, ponieważ HTTP domyślnie nie stosuje żadnej autoryzacji.

Kscepersky
Kscepersky

mógłbyś podesłać jakiś poradnik do tego, nigdy serwera Web nie stawiałem, więc się na tym nie znam :/

Kscepersky
Kscepersky

Już naprawiłem, problemem był włączony firewall na vpsie.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.