Problem z Tabletem WIN NA ANDROID

Off topic
Glupikocz
Glupikocz

Siema mam problem bo kupiłem Tableta Lark Ultimate 11i Win 10 ale nie jestem zadowolony z wydajności tego systemu czy jest możliwość zainstalowania na jego miejsce Androida bo aktualnie udało mi się zrobić DUAL OS Win + android ale nie wykrywa dotyku i mogę go używać za pomocą myszki tylko i klawiatury

DoreK
DoreK α-tester v3

Serio myślisz że na lagdroidzie będziesz miał większą wydajność? Może to nie wina systemu lecz specyfikacji. Masz prawo zwrócić tablet do 14 dni od jego zakupu ale podejrzewam że po zrobieniu tego dual os'u mają prawo nie udzielić Ci zwrotu.

anon82750602
anon82750602

Z doświadczenia mogę ci powiedzieć że androida tu będzie ciężko wrzucić, tym bardziej na tanim tablecie... Było zainwestować w nieco droższy model i nie byłoby problemów ;)

Glupikocz
Glupikocz

Powiem tak już sobie samemu dałem rade zmieniłem samemu Androida 7 na mojego własnego 12 dni kombinowania + mam swojego mini androida i tak mi sie spodobał ze mam teraz go nawet na fonie

anon82750602
anon82750602

Wszystko działa? Jeśli potrzebujesz​ pomocy przy ładowaniu firmware albo modyfikacji kernela to napisz na priv, dam ci kontakt do siebie.

biendron
biendron

Nie oszukujmy się. Ten Lark średnia półka, a nawet trochę niżej. Na Atomie Z3735F o 2 GB RAM nie poszalejesz. A tak mnie ciekawi, czy na Androidzie uzyskałeś chociaż trochę lepszą wydajność?

Glupikocz
Glupikocz

Powiem tak moze na tym procku nie poszaleje ale jest lepiej niż sobie możesz myśleć przynajmniej przegladarka dziala moge pisać programy czy operować moimi VPS czy Nasami i jestem o wiele bardziej z niego zadowolony niż z windowsa tego gowna bo to nie jest na tablety nawet na takie za 4000zl to juz lepiej lapka kupic lub pc jedno i to samo

DoreK
DoreK α-tester v3

Ano, płacisz za mobilność, soft który tam dają i jakieś inne bajerki ;v

Glupikocz
Glupikocz

Powiem tak w pewnym miejscu mam te bajerki niby było bardzo fajnie ale jakoś jednak wole tego androida 7

Anno
Anno

Dasz poradnik jak zainstalować tego androida ??