Problem z tabliczkami po aktualizacji serwera na wersję 1.20.1

Pytania i problemy
Marek032
Marek032

Po aktualizacji 1.20 w której ms dodał do gry funkcję edycji tabliczek mam problem z sklepem. Korzystam z pkuginu signshop i każda próba kupna poprzez tabliczkę powoduje otwarcie pola do edycji tekstu. W flagach worldguarda mam ustawione by gracz nie mógł niszczyć i edytować tekstu w obszarze sklepu, ale nadal otwiera się pole do edycji tekstu co mocno utrudnia rozgrywkę. Próbowałem dwóch pluginów dostępnych na spogocie, jednak żaden nie rozwiązuje problemu.

Spotkał się już ktoś z tym problemem i ma rozwiązanie?

Helios1993
Helios1993

Możesz to naprawić dodając proste event.setCancelled(true); w runSpecialOperations (listerenersSignShopPlayerListener.java). Jako że ten plugin nie jest już wspierany to możesz pomyśleć nad użyciem innego, np. QuickShop.

Marek032
Marek032

Przetestowałem QuickShop i niestety nie spełnia moich wymagań. Mógłbyś napisać w jaśniejszy sposób gdzie dodać to

event.setCancelled(true)

? Jestem początkujący w obsłudze serwerów i nie bardzo to rozumiem

Marek032
Marek032

Problem udało się rozwiązać. Jak się okazało plugin SignShop jednak jest nadal wspierany, co przeoczyłem. Po aktualizacji problem z tabliczkami znikł. Dzięki za podpowiedzi

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.