Problem z transferem plików na FTP

Zombie
vps, zarządzanie
Daniel
Daniel

Jak probuje cokolwiek wrzucic na ftp

Ogólna awaria. Kod błędu: 4 Komunikat błędu serwera: Failure

Częste przyczyny błędu kodu 4 to:

  • Zmiana nazwy pliku na nazwę już istniejącego pliku.
  • Tworzenie katalogu, który już istnieje.
  • Przenoszenie zdalnego pliku do innego systemu plików (HDD).
  • Przesyłanie pliku do pełnego systemu plików (HDD).
  • Przekroczenie przydziału dysku użytkownika.
tirex
tirex

Daniel:

Przekroczenie przydziału dysku użytkownika. Przypuszczam, że brakuje Ci dysku. Sprawdz rozmwiar aktualnej zawartości dysku, a później sprawdź jaki masz limit.

Daniel
Daniel

Mam jeszcze 2gb wolnego miejsca :)

Nie moge wrzucic nawet pliku tekstowego ktory wazy 1Kb wiec napewno nie miejsce na dysku.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Możliwe że węzeł się zapchał i na węźle jest 100% dysku, dlatego mimo że nie wyczerpałeś limitu to nie da się uploadować, były już takie przypadki. Albo błąd w konfiguracji FTP. Rozumiem, że chodzi o SFTP, a nie ftp? Często zapomina się o tym s

DoreK
DoreK α-tester v3

Kolejny problem z węzłem? ;( @SystemZ nie wierzę, ten rok chyba serio jest pechowy?

Daniel
Daniel

A na support otrzymalem odpowiedz ze to nie ich wina , tylko systemu... Co mam zrobic z tym wezlem calym?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Węzeł nie należy do ciebie, ty masz VPSa postawionego na węźle. Węzłem zajmuje się lvlup.pro, więc skoro to nie ich wina, to problem leży po twojej stronie, po stronie twojego systemu. Z twoim VPSem jest błąd, inaczej mówiąc.

Daniel
Daniel

A wiesz jak naprawic to?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Pierw sprawdź ilość wolnego miejsca na dysku używając tej komendy:

df -h

Być może masz te 2 GB wolnego na dysku, albo i nie. Upewnijmy się.

Wyślij nam zdjęcie jak wyglądają te przedziały. Jeżeli są zapełnione to czasami i uzupełnianie komend TABem może nie zadziałać.

Timo:

ty masz VPSa postawionego na węźle Skąd wiesz? Jak tak czytam i nie wiem, ale skoro wina systemu, to chyba VPS.