Problem z ts3 na vps

Zombie
vps, zarządzanie, ts3
voler21
voler21

Hej, zrobiłem sobie wczoraj serwet team speak 3, na vps wszystko ładnie śmiga, ale jest mały problem, a mianowicie chciałbym sobie odebrać range admin server query, ponieważ zrobiłem identyczną rangę własciciel jednakże w putty nie wyświetlają się już informacje o haśle do yaTQA co zrobić, aby ponownie zobaczyć to hasło, jest taka możliwość?

kubus
kubus

./ts3startscript.sh serveradmin_password=haslo

Nastepnym razem sobie zapisz hasło.

voler21
voler21

root@vps2329:# ./ts3startscript.sh serveradmin_password=tutajdalem swoje haslo -bash: ./ts3startscript.sh: No such file or directory root@vps2329:# Co mam zrobić ?

root@vps2329:/home/ts3# ./ts3startscript.sh serveradmin_password=haslo -bash: ./ts3startscript.sh: No such file or directory root@vps2329:/home/ts3#

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3
./ts3server_startscript.sh serveradmin_password=haslo

Uruchom to w katalogu z TeamSpeak'iem!

Być może to nie zadziała, ponieważ kiedyś sam miałem z tym problem :/ Zobacz - jak zadziała to będzie dobrze :slight_smile:

PS. Jak dajesz logi to możesz użyć tzw. Cytatu lub logi daj na pastebinie.

Tak wygląda wiadomość w cytacie Tutaj logi: A=1 B=2 ...

voler21
voler21

Dobra już działa, jeżeli ktoś ma podobny problem :
1.Zalogować się do FTP np przez FileZille 2. Odszukać folder z TS'em nastepnie plik o nazwie ts3server_startscript.sh 4. zgrać np na Pulpit i edytowac go NotePad'em lub jakims innym programem 5. Odszukać COMMANDLINE_PARAMETERS="" I zmienić na COMMANDLINE_PARAMETERS="${2}" 6. Zapisać zmiany 7. użyć komendy /cd /home/ts3 (możliwe ze macie inaczej nazwanego ts'a w filezilla wtedy trzeba cd teamspeak3-server_linux-amd64 w puTTY 8. następnie wklejamy ./ts3server_startscript.sh stop 9. i przy wyłączonym tsie należy użyć komendy ./ts3server_startscript.sh start serveradmin_password=Tu_Piszemy_nowe_Haslo 10. Wszystko ładnie powinno śmigać :)

kubus
kubus

źle napisałem, ale następnym razem polecam nauczyć się angielskiego, albo chociażby wkleić na tłumacz.