Problem z wyświetlaniem stron internetowych

Pytania i problemy
Chlebek
Chlebek

Wie ktoś o co może chodzić? Gdy wchodzę na jakąś stronę, cały frontend się rozjeżdża, a po odświeżeniu magicznie wszystko działa. Dzieje się tak co kilka dni. Dodatkowo niektóre strony, nawet takie jak facebook czy instagram całkowicie mi się lagują - np. wyświetla się jeden post i niżej totalnie nic nie ma, żadne odświeżanie nie pomaga, a wszystko wraca do normy jak otwieram stronę w nowej karcie. Problemy zaczęły występować z 2 miesiące temu. Tutaj przykład: image|690x387

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Sporo rzeczy mogło pójść nie tak ale opisujesz problemy też z innymi stronami (póki co załóżmy, że to powiązane) więc raczej nie jest to kwestia tylko lvlup.pro

Czy takie rzeczy dzieją się też na innych przeglądarkach na tym samym komputerze? Czy to się dzieje także na innych urządzeniach w tej samej sieci np. w domu?

Chlebek
Chlebek

Używając innych przeglądarek nie ma żadnego problemu, lub po prostu nie trafiłem na odpowiednie strony, bo czasem wszystko od razu działa, tak samo na pozostałych urządzeniach.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Chlebek:

nie ma żadnego problemu Czyli najprawdopodobniej problem jest z tą konkretną przeglądarką. Jakie masz zainstalowane dodatki?

Ja miałem raz taki problem, że po dodaniu zbyt restrykcyjnych filtrów do AdBlocka blokowało niektóre css-y.

Chlebek
Chlebek

Z rozszerzeń mam:

  • AdBlock
  • PreMID
  • Roblox+
  • Awesome Color Picker
  • Vue.js devtools
  • Socialblade
system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.