Problem z Zalogowaniem do Putty

Off topic
vps
xFapacz216
xFapacz216

Witam mam taki problem ponieważ przed chwilą zakupiłem vpsa i otrzymałem dane i gdy chce połączyć się do putty to nie idzie? i nie wykrywa, że jest włączony vps a przez Proxmox normalnie działa?

JanekJaran
JanekJaran
  1. Sprawdź jeszcze raz dokładnie IP i dane logowania
  2. Sprawdź w słowniku, że przed "że" stawia się przecininek
xFapacz216
xFapacz216
  1. Nie wykrywa że vps jest włączony
  2. Dzięki poprawiłem
JanekJaran
JanekJaran

Podaj IP, chce coś sprawdzić.

xFapacz216
xFapacz216

79.137.50.238 Proszę.

JanekJaran
JanekJaran

Mi tego adresu IP nie widzi, ani putty, ani windowsowe CMD. Do czego potrzebujesz tego VPSa? Może mogę ci tymczasowo użyczyć swoich zasobów?

xFapacz216
xFapacz216

Potrzebuję tego vpsa pod ts3 na którym siedzi aktualnie 54 osób w dzień 100

JanekJaran
JanekJaran

Hmm trochę zasobożerne. Po co ci VPS skoro serwer Ts3 stoi?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Instalowałeś własny system ISO przez Proxmoxa? Masz odpowiednie ustawienia w systemie (dokładniej np. konfiguracji IP w /etc/network/inferfaces)? EDIT: Po pingowaniu serwera nic nie mam, czyli:

  1. serwer moze byc wylaczony
  2. serwer moze miec problem z ip
xFapacz216
xFapacz216

@Timo wydaje mi się, że serwer ma problem z ip przez poxmoxa łączy mnie ale nic nie mogę zrobić sudo apt-get update nie działa bo wypluwa error

@JanekJaran tak ale ten vps co stoi ts3 w czwartek się kończy i chce przejść na lvlup

JanekJaran
JanekJaran

Mogę ci tymczasowo przydzielić zasoby mojego VPSa jeśli ten problem cały czas będzie się powtarzać. Jednak do czwartku jest jeszcze trochę czasu. Sprawdź czy serwer jest włączony jeśli tak utwórz w panelu klienta zgłoszenie.

xFapacz216
xFapacz216

@JanekJaran nie trzeba poczekam

JanekJaran
JanekJaran

To w takim razie dodam klasyczną standardową formułkę: Bądź cierpliwy, nawet jeśli jakimś cudem pomoc ci nie odpisze na zgłoszenie na czas nie tworz nowego zgłoszenia, ponieważ wtedy lądujesz na końcu kolejki, oraz podirytujesz pomoc lvlupa.