Problem ze skryptem przeciwko rejestrowaniu się botów

Zombie
kwiet75
kwiet75

Mam skrypte że jak ktoś dolonczyly do serwer wyskakuje mu okno i musi kliknąć wełnę i zrobiłem że ma go wykonywać po 10 sekundach jak nic nie kliknie co mam zrobić żeby po kliknięciu już go nie wywalalao dać coś po else ??

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

By ci pomóc, musisz udostępnić nam cały kod. Wrzuć go na pastebin.com i podeślij nam link.

kwiet75
kwiet75

Ok za 10m to zrobię tera nie mogę bo jestem zajęty

kwiet754
kwiet754

690x445

bvcz
bvcz

if {antybot.%player%} is 1: execute console command "kick %player%"

kwiet754
kwiet754

a gdzie to mam wpisac ?? @bvcz

bvcz
bvcz

W miejscu, które zaznaczyłeś

kwiet754
kwiet754

nie dziala po dolonczniu klikam na wlene i mija 10 sekund i mnie wyrzycza a chodzi mi o to ze jesli sie nie kliknie to cie wyrzuci a jak sie kliknie to cie nie wyrzuci

Marcoral
Marcoral Pionier

@bvcz dobrze podpowiedział, jedyne, co miałeś zrobić, to zamienić zaznaczoną linijkę na te dwie przez niego podane. Swoją drogą Twoje wypowiedzi są najlepszym przykładem chaosu, który panuje bez stosowania interpunkcji.

`Ok za 10m to zrobię tera nie mogę bo jestem zajęty`

chyba nie wymaga dodatkowego komentarza, zaś

a gdzie to mam wpisac ??

lub

nie dziala po dolonczniu klikam na wlene i mija 10 sekund i mnie wyrzycza

jedynie dowodzi, że sam nie wiesz jak ten skopiowany z internetu, i tak słaby kod, ani nawet Twój serwer, działa. Tutaj nawet nie ma nic o dziesięciu sekundach, podejrzewam, że jest to sprawka AuthMe.

Żeby nie było, to nie jest jakiś bezpodstawny hejt, ale zwyczajnie kojarzy mi się to z kolejnym EasyHC - błędy robione jakby celowo (dlaczego tam w inventory close jest random integer from 1 to 1, podczas, gdy wszędzie indziej jest 0-8...?) i jakieś skryptowe pseudozabezpieczenia, przez które wydajność serwera tak naprawdę spada (kod wprowadza zmienne, które nigdy nie są usuwane, mimo, że teoretycznie powinny, czy też bezsensownie wprowadza scheduler - zamiast loopować graczy co sekundę, można by po prostu dać tutaj jakiś event on respawn - wyszłoby optymalniej i lepiej, bo po respawnie nie byłoby sekundowego laga, a np. 2 czy 3 ticki.). Kluczowe pytanie - po co Ci skript na serwerze, skoro i tak nie umiesz ich pisać, ani nawet nie rozumiesz tych kopiowanych? Lepiej zrobić to na pluginach - działają szybciej, na forach nie pojawiają się bezsensowne pytania, a ich autorzy zazwyczaj mają sporo więcej oleju w głowie, niż twórcy skryptów.

LeviPlayGames
LeviPlayGames

Marcoral:

nie byłoby sekundowego laga,

twierdzisz, że loop w every second wykonujące się co sekundę powoduje sekundowego laga? xD

Marcoral
Marcoral Pionier

Ten scheduler ma na celu wyświetlenie tego okienka po ewentualnym respawnie gracza, jeżeli ten jeszcze go nie zamknął, tyle, że jest to zrobione według pewnej pokrętnej logiki - okienko nie wyświetla się od razu (lub z opóźnieniem 2 lub 3 ticków, bo zazwyczaj takie trzeba dać), a po pewnym czasie. W skrajnym przypadku, jeżeli sprawdzanie nastąpiło, a gracz w tym samym momencie zginął, okienko może mu się pojawić nawet dopiero za sekundę - i to właśnie miałem na myśli z tym lagiem.