Problem ze zmianą hasła w SinusBocie

Zombie
vps, kvm, sinusbot
Fizzy
Fizzy

Już nie liczę ile razy musiałem reinstalować VPS`a z tego powodu... Gdy chciałem zmienić hasło do sinusa ładował się ten pasek wolno... wolno... i wolno. Zainstalowałem najnowszego sinusbota z poradnika z lvlup (nie instalator). Dodam tylko, że mam dobry internet Wifi, Ethernet... zero różnicy. VPS KVM 2GB. Tutaj ScreenShot (patrz na góre (pasek) EDIT: Zapomniałem dodać, że z tym sinusbotem jest tak, że raz działa a raz nie. I chciałem się jeszcze spytać Was czy nie macie lagów przy puszczaniu muzyki. Nie chciałem tworzyć osobnego tematu.690x334

xxanonymousxx11
xxanonymousxx11

Witaj ja z tym problemu nie mam. Może to być spowodowane dużym obciążeniem komponentów maszyny , na której to stawiasz.

LinGruby
LinGruby Pionier

Fizzy:

Gdy chciałem zmienić hasło do sinusa

A tak się zapytam po co zmieniałeś hasło? przecież hasła teraz są generowane przy pierwszym uruchomieniu i każdy sinusbot ma inne ;-)

A tak po za tym to u mnie gra radio 24/h i żadnych problemów nie mam z wydajnością ;-)

Fizzy
Fizzy

Tak ale wole mieć moje hasło a mam dużo urządzeń i raczej wklejanie tego na google driva itp nie ma sensu

kubus
kubus

./sinusbot -pwreset=twoje_haslo

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Hasło do sinusbota (wersji nowszych, z plikiem ./sinusbot do odpalenia) można zmienić w parametrze startowym. Odpal bota za pomocą: ./sinusbot -pwreset="nowe_haslo" Ewentualnie gdy uruchamiasz bota z konta root, to użyj: ./sinusbot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -pwreset="nowe_haslo" :)

kubus
kubus

szybszy bylem

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

:P Ale zapomniałeś dodać " "

kubus
kubus

bez tego tez dziala :slight_smile:

LinGruby
LinGruby Pionier

Timo:

Ewentualnie gdy uruchamiasz bota z konta root, to użyj:

A kto mądry odpala z root to co można odpalić z user ;-)