Problemy z łączem serwer dedykowany

Pytania i problemy
DokGrej
DokGrej

Witam. Od kilka dni posiada serwer dedykowany na mevspace. Problem polega na tym że serwer przy sprawdzaniu pingu przez mtr bez dłuższy czas. Nawet do 15 minut i więcej zawsze jest ciągle utrata pakietów wszędzie. Sprawdzałem nawet do 1.1.1.1 oraz 8.8.8.8 i też jest utrata pakietów. Utrata pakietów 0,5-2% a czasami skoki do 5%. Nie jest to tak bardzo uciążliwe ale lekko odczuwale.

KrEdEnS
KrEdEnS Moderator Freebies

Skoro problem dotyczy skynode wydaje mi się, że powinieneś zgłosić się do skynode na pomoc techniczną :thinksmart:

DokGrej
DokGrej

Pisałem już do nich ale chyba nie zauważli bądź dalej brak reakcji. Ostatnio miałem problem i właściwie problem rozwiązali w 5 minut. Spróbuje jeszcze raz do nich napisać i podesłać im zdjęcia aby sobie zobaczyli.

Kamil02167
Kamil02167

U nich problemy z siecią są na porządku dziennym, musisz walczyć z nimi do skutku :kappa:

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Osobiście miałem tam 1 serwer dedykowany na próbę przez chyba kwartał czy coś i stabilność łącza zostawiała sporo do życzenia. Jeśli stabilność łącza jest dla Ciebie istotna to raczej tam bym jej niestety nie szukał :harold: Nie pozostaje Ci nic innego niż kontakt z ich supportem chociaż mam wrażenie, że ich reakcja może być dość ograniczona. Data center małej skali mogą mieć tego typu problemy na porządku dziennym.

korallo
korallo

Zrezygnować jak najszybciej z tych serwerów, mialem tam dedyka przez pare miesięcy, uptime to z 80% na dobrych lotach, problem z laczem, support praktycznie nie istnieje, problemy z kartami sieciowymi i jakieś dziwne wymówki, zwalenie winy na aplikacje i konfiguracje, nie warto im ufać.

DokGrej
DokGrej

@SystemZ @korallo Powiem tak, mineło prawie 5 dni od pierwszego zgłoszenia. Brak poprawy więc jak będę tylko będę miał dłuższą chwilę wolną biorę serwer dedykowany od OVH z oferty GAME i wszystko przenoszę w trybie natychmiastowy. Szkoda czasu na taki firmą która ma ludzi w dupie i nic nie robi z zgłoszenia bądź olewa klientów.

EDIT: Dziękuje wszystkich za udział informacje na temat hostingu i temat do zamknięcia

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.