Profesjonalny Projekt Serwera MineCraft

Zombie
współpraca-odrzucone
ForDevAngel
ForDevAngel

http://www.obozy.pl/images/upload/image/Minecraft-Banner.png ###Nazwa projektu###

  • Publiczny Serwer MediumHC z Wojnami Gildii

###Cel###

  • Zafundowanie graczą jak najlepszej rozrywki na naszym serwerze

###Co udało nam się zrobić###

  • Udało się już nam prawie napisać pluginy i skończyć spawn i teraz myślimy o nazwie.

###Plany###

  • Chcemy dokończyć budowę spawnu i pluginów ,ale że mamy problemy z localhost to nie uda się nam tego dokończyć.

###Osoby/organizacje biorące udział (linki)###

  • Brak ogranizacji w linku

###Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)###

  • Ogranizacja to grupa która szykuje się wraz ze mną na prowadzenie serwera i reklamy na youtube.

###Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)###

  • Serwer MC 4GB RAM FR ze względu na dużą ilość restartów i używanie word edita.

  • Nasza ekipa będzie się bardzo starała aby serwer wypalił.

###Co mogę zaoferować w zamian###

  • Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW oraz w tle na fanpage'u FB

  • Automatyczna wiadomość na serwerze "Główny Sponsor LvlUP.pro" co 7min.

###Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz###

  • Nasza ekipa grała na różnych serwerach mc ale są to niedopracowane serwery.

  • My chcemy to zrobić inaczej korzystając z naszych wiadomości i wiedzy chcemy dopracować nasz serwer do 100% gotowości.

  • Według naszych grup "ekip mc" którzy grają na różnych nie dopracowanych serwerach chcą grać na naszym serwerze ponieważ wiedzą że nasza ekipa to współpracująca ekipa.

Pozdrawiamy Ekipa Nowego Projektu

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

No kolejna "typowa" prezentacja serwera. Nawet nie mam co komentować. Moze pomogę - odpowiedz: Dlaczego Twój serwer jest profesjonalny? Czym on różni się od innych serwerów mediumhc?

Na nie

ForDevAngel
ForDevAngel

Ponieważ wszystkie serwery mc które startują mają straszne bugi albo upadają po kilku dniach.

koweq
koweq

Prezentacja ładna. Ale LVLUP szuka UNIKALNYCH serwerów a MediumHC jest masa. Btw. Ciekawa nazwa tylko troszeczkę za długa....

Marcoral
Marcoral Pionier

serwery mc które startują mają straszne bugi albo upadają po kilku dniach

Twój rzeczywiście będzie pod tym względem unikalny - pewnie nie powstanie. Z fartem 😄

koweq
koweq

Wszystkie serwery MC upadają? Naprawdę? Wszystkie tryby, rodzaje?

luxDev
luxDev Pionier

Cześć, czytając Twoją prośbę o współprace były chyba dwa momenty w których trochę się uśmiałem.

Ja jestem na nie dla projektu, powody;

ForDevAngel:

Nazwa projektu Publiczny Serwer MediumHC < -- z Wojnami Gildii

W prezentacji nic ciekawego nie ma poza tym że serwer to kolejny mediumhc.

ForDevAngel:

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer MC 4GB RAM FR ze względu na dużą ilość restartów i używanie word edita. Ze względu na dużą ilość restartów? nie rozumiem restart jak restart, co ty chcesz wywalać graczy w środku dnia ?

ForDevAngel:

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Nasza ekipa grała na różnych serwerach mc ale są to niedopracowane serwery. My chcemy to zrobić inaczej korzystając z naszych wiadomości i wiedzy chcemy dopracować nasz serwer do 100% gotowości. Według naszych grup "ekip mc" którzy grają na różnych nie dopracowanych serwerach chcą grać na naszym serwerze ponieważ wiedzą że nasza ekipa to współpracująca ekipa. No rzeczywiście projekt jest tak unikalny że za chwilę dostaniesz akceptację.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Totalnie na NIE, każdy chce dopracować swój serwer, to normalne - ale takich serwerów jest po prostu pełno. Niczym nie wyróżnia się twój serwer od innych. (#jestem_zły) A z ciekawości, wasz baner? Nawet jak na niego myszką najadę to pisze jakieś obozy.pl :P

Karolek
Karolek

Ja to bym dodał w wymaganiach, że można starać się o partnerstwo tylko wtedy jeśli w nazwie trybu nie ma "hc" xD

patryks
patryks Pionier

ForDevAngel:

MediumHC

Kolejny średnitrudny + wojny gildii... taki polski standardzik xD

ForDevAngel:

teraz myślimy o nazwie

Przydałoby się, bo "Profesjonalny Projekt Serwera MineCraft" nie pasuje tutaj za bardzo, mówiąc o trybie średnitrudny.

ForDevAngel:

Nasza ekipa grała na różnych serwerach mc ale są to niedopracowane serwery.

My też graliśmy (MaTeam) na kilku i to oznacza, że jakbyśmy robili "EasyHc" to będzie on unikalny?

Interpunkcja i ortografia leży, a to słabo świadczy o osobie przedstawiającej "Profesjonalny Projekt Serwera MineCraft"

Mój głos na NIE.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Jedno słowo - straszne :/

endrjoo96
endrjoo96

Chciałbym napisać jakąś konstruktywną krytykę, ale wady projektu są tak oczywiste, że to po prostu odrzuca. Ten projekt serwera NIE JEST UNIKALNY. Wątpię, byś przeczytał swój projekt przed wysłaniem, przeanalizował sens zawartej w nim treści. Jestem na tak.

ForDevAngel
ForDevAngel

ale nie rozumiesz że teraz te serwery które zawarły współpracę z lvlup to poupadały.

ForDevAngel
ForDevAngel

domenę dopiero wymyślamy więc siedź cicho

ForDevAngel
ForDevAngel

to zrobię frakcje albo inny tryb

Flyspeak
Flyspeak

Jeśli lvlup.pro nie zainteresuję się twoja propozycja, Zapraszam do kontaktu ze mną na PW.

patryks
patryks Pionier

ForDevAngel:

ale nie rozumiesz że teraz te serwery które zawarły współpracę z lvlup to poupadały.

No popatrz, jakoś My mamy współpracę i nie wygląda na to, by projekt miał upaść.

ForDevAngel:

domenę dopiero wymyślamy więc siedź cicho

Nie zabronisz mi chyba pisać? Moim zdaniem nazwa serwera powinna być na 1 miejscu, zaraz obok pomysłu na serwer.

ForDevAngel:

to zrobię frakcje albo inny tryb Frakcje to tak samo zły pomysł, jak ten cały średnitrudny... Nie lepiej zrobić coś unikalnego, coś czego nie było jeszcze?

Jestem pewien, że "Publiczny Serwer MediumHC z Wojnami Gildii" nie przejdzie, a jak się mylę, to chyba odejdę od MaRPG xD

ForDevAngel
ForDevAngel

w słowie unikatowym co ma to być za serwer ? ja każdy serwer mogę zrobić

endrjoo96
endrjoo96

czyli chcesz od lvlup maszynę do postawienia na nim jakiegokolwiek serwera. Chyba nie wiesz dokładnie co chcesz zrobić w ramach tego projektu, co chwilę zmieniasz pomysły. Tak mi się wydaje. Jestem bardziej na tak niż wcześniej.

Marcoral
Marcoral Pionier

ForDevAngel:

w słowie unikatowym co ma to być za serwer ? ja każdy serwer mogę zrobić

To mnie rozbroiło totalnie xD Ty nawet nie masz pomysłu na serwer, więc jak Ty to sobie wyobrażasz? Nonsens. 😄

koweq
koweq

ForDevAngel:

więc siedź cicho

Aha. Czyli po prostu nie masz pomysłu i starasz się wybrnąć z sytuacji w średnio grzeczny sposób. Po co starasz się o współpracę nie mając pomysłu?

anon10657637
anon10657637

Hola hola, get ebola. Ty tutaj nie zaczynaj, bo skończysz jak @Blueas. To jest forum hostingowe, i się oczekuje tego minimum z minimum. Wszyscy przedmówcy mają rację.

ForDevAngel:

ale nie rozumiesz że teraz te serwery które zawarły współpracę z lvlup to poupadały

@Marcoral podejdz tu na chwilke. Czy Twoj serwer upadl? Bo cos mi sie wydaje ze nie.

Jedno slowo opini na temat projektu - NIE

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Bardzo słabe podejście do tematu, odrzucam.