Projekt loga lvlup.pro

Zombie
NRK
NRK
Fallen
Fallen Pionier

Proste oraz bardzo ładnie wykonane :)

LinGruby
LinGruby Pionier

Ładne ale strzałka mogła by zostać stara 55x55

happi
happi

Strzałka nie pasuje i w sumie tyle bo nie ma co więcej oceniać. Tekst każdy potrafi zrobić, więc nie oceniam jakoś głębiej, ale to trzeba napisać.

Musisz myśleć jak potencjalny klient, gdzie tego użyje. Gdybym miał takie logo na pewno nie dałbym go na takie forum jak te; a) będzie się zlewało z bg, headerem i resztą elementów, b) małe będzie wyglądało w pizdu gorzej niż jak jest w takiej postaci.

W dodatku LVLUP używa swojego sygnetu w ikonce serwera, co by tam umieścili? Uciętą strzałke? Logo dla hostingu musi być uniwersalne bo nie wiadomo gdzie zleceniodawca tego użyje.

No to tyle. o/

NRK
NRK

Nie oczekuj zbyt wiele od logo zrobionego na szybko i z dobrej woli. Poza tym aktualne moim zdaniem wygląda jak zrobione w paincie, nie siedzę w tym od dziś 😃

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

NRK:

Nie oczekuj zbyt wiele od logo zrobionego na szybko i z dobrej woli

Nie oczekuj że będę chciał coś takiego robionego na szybko jako symbol identyfikujący firmę którą tworzę przez ponad 3 lata i ma już pewną renomę.

NRK:

Poza tym aktualne moim zdaniem wygląda jak zrobione w paincie, nie siedzę w tym od dziś 😃

Obecne może nie jest krzykiem mody ale jest funkcjonalne - da się je umieścić na praktycznie dowolnym kolorze tła oraz w dowolnym zastosowaniu typu strona, reklama na innej stronie, ikonka serwera mc, favicona itp. Te które zaproponowałeś ciężko "pociąć".

Na twoim miejscu jeśli chciałbym sprzedać usługę wykonania logotypu to próbowałbym przekonać do nowego, nie obrażać stare... Potencjalny kupujący musi wiedzieć jak korzysta ze zmiany gdyż wiąże się to z kosztami.

happi
happi

Przynajmniej ja, jak mam zlecenie to nie robie niczego na szybko. Czasami mija pare dni zanim zabiorę się za nie, bo nie mam na przykład pomysłu. Myślisz, że zajmuje się grafiką od wczoraj? Nie rozpisywałbym się gdybym się nią nie zajmował. Nie sądzę, że twoje logo jest uniwersalne a wręcz odwrotnie. Btw. jak się prezentuje logo/sygnet to na mockupie, by zasymulować jakby wyglądało logo np. na wizytówce.

@SystemZ poprawię cię trochę. http://senseiagency.pl/wp-content/uploads/2014/04/logo_a_logotyp.jpg Logotyp to nie sygnet. :D

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

happi:

Logotyp to nie sygnet. 😃

Faktycznie, mój błąd. Ten obrazek wszystko tłumaczy i już tego nie pomylę. Z jakiegoś powodu sam nie robię tej identyfikacji wizualnej jak widać 😃

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Nie wiem co wy macie do obecnego loga lvlup'a, ja tam do niego nic nie mam nawet mi pasuje do strony :) .

Twoj obrazek jest całkiem spoko, ale mi pasuje obecne logo Lvlupa :)

Szymon
Szymon

Najważniejsze w branży jest to, aby zawsze zostawać przy jednym logo od poczatku do końca, aby lepiej być rozpoznawanym.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Drogi @NRK czy mogę poznać powód dlaczego zamieniłeś swój pierwszy post oraz temat na cyfry? Dzięki reakcji użytkowników się o tym szybko dowiedziałem, dzięki za flagi.

Projekt jak każdy inny, tworząc wątek akceptujesz fakt że ludzie będą mieli komentarze na jego temat. Przeczytałem cały wątek jeszcze raz i widzę tu konstruktywną opinię nikt przecież Cię tu nie obrażał. A może coś pominąłem? Sam wyżej się pomyliłem jak możesz zauważyć (nie wiedziałem co to sygnet ale teraz już się nauczyłem dzięki @happi ) i się do tego przyznałem. Jestem adminem i mimo to nie usuwam swoich postów tylko dlatego że nie miałem racji.

Nie wiem czy widziałeś wcześniejsze takie sytuacje ale takie działanie moim zdaniem krzywdzi forum gdyż zatraca cały bieg konwersacji dlatego przywróciłem oryginalny post. Jeśli będziesz nadal próbował ukryć wątek będzie to skutkowało banem. Ostrzegam i proszę jednocześnie o twój punkt widzenia bo może coś pomijam.

NRK
NRK

Dodajcie najzwyczajniej w świecie opcję usuwania tematów. Projekt się nie przyjął więc chciałem usunąć temat i tyle, po co ma tu wisieć i tworzyć zbędną dyskusję.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Takiej opcji nie będzie. Dodałeś wątek i on zostanie. Można co najwyżej zamknąć wątek i tak właśnie robię.

Usuwanie bo coś się nie spodobało to trochę jak palenie książek bo się nie przyjęły. Może przyjmie się później lub ktoś nauczy się na twoich błędach, warto to zostawić jak jest. Nie możemy przecież udawać że taka dyskusja nie miała miejsca skoro nie łamała regulaminu. Pomyśl sobie jak każdy chciałby usuwać wątek bo jego problem jest już rozwiązany - zupełnie mija się to z celem forum. Forum jest po to aby korzystała cała społeczność, nie tylko autor wątku.