Projekt MineShop.pl

Zombie
krzukosz
krzukosz

259x500

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Czy tylko ja nie widzę adresu przykładowego sklepu ani nic i ta prezentacja mi nic nie mówi?

koweq
koweq

ojojoj... Dodaj jakiś tekst do obrazka... Poza tym obraz nawet po kliknięciu (otworzeniu) obrazka tekst jest za mały. Nigdzie linku...

luxDev
luxDev Pionier

Właśnie chciałem poruszyć sens tego tematu, nie widzę żadnych informacji co to jest i do czego dokładnie służy, trzeba się samemu na tą chwilę domyślać i wchodzić na stronę.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Widać tutaj taki typowy bait z użyciem słowa darmowy, ale niestety nie czuję się zachęcony.. D:

krzukosz
krzukosz

@luxDev Sklep jest w fazie Alpha nie działa jeszcze wszystko, aktualnie nie zachęcam do testowania myślę iż w poniedziałek wieczorem zostanie wypuszczona bardzo poprawiona wersja.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

W takim razie czekamy. Liczę, że dodasz API LVLUP ;)

Powodzenia, trzymam kciuki .

krzukosz
krzukosz

Oczywiście Płatności LVLUP będą jak tylko ktoś podeślę mi linka do jakiejś dokumentacji.

JanekJaran
JanekJaran
adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Możesz skorzystać z alternatywnego, nie do końca oficjalnego API które doładowuje bezpośrednio portfel: http://pastebin.com/LjNecPM1

krzukosz
krzukosz

Dodałem api lvlupa myślę iż jutro wieczorem sklep będzie już w pełni sprawny.

krzukosz
krzukosz

Witajcie użytkownicy! Właśnie teraz została wydana pierwsza działająca wersja sklepu! Przypominamy iż sklep znajduję się teraz w fazie BETA. Zapraszamy do testowania.

Rejestracja na stronie https://mineshop.pl/register

happi
happi

Wstydziłbym się dawać do "partnerów" ten żałosny serwer.

Pewnie będzie sytuacja, że prezentacja będzie 20x lepsza od tego itemshopu. Ile to już ich było i autorzy porzucili projekty.

Nie ma sprawdzania maila, można wpisać sobie byle jaki wyraz bez @domena i i tak zadziała.

krzukosz
krzukosz

Sprawdzanie emaila zrobie w kolejnej wersji, overcore nie jest już w partnerach za próbę kradzieży kodu.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

krzukosz:

overcore nie jest już w partnerach za próbę kradzieży kodu overcore.pl: 203x107

nieistotne: 364x162

120x35 Nie łapie :D

krzukosz
krzukosz

Może powiem to inaczej. Właściciel LordPepsiak, znanyjakoOszust. Został wyrzucony z serwera OverCore za groźby ddos graczom czy innym serwerem jak i udostępnianie, sprzedawanie naszych pluginów czy próba działania na niekorzyść serwera dlatego miał taką słabą reputację aktualnie "Zmieniamy się na lepsze".

happi
happi

"ZnanyJakoOszust" to tricker, a nie pepsiak. Sam mi się przyznawał.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

A ja nadal nie rozumiem, czemu współpraca zakończona, skoro jesteś właścicielem.

luxDev
luxDev Pionier

Tutaj niestety się mylisz ZnanyJakoOszust to właśnie Pepsiak..

krzukosz
krzukosz

Znany jako oszust to pepsiak. Źle sformułowałem moją wypowiedź

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

https://www.youtube.com/watch?v=hr6oS9gBWSY&feature=youtu.be

Crashowanie innych serwerów przez Trickera. Między innymi mojego lobby xD

Więc ten no, nie polecam serwera i właściciela!

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Mam spore wątpliwości czy dyskusja o projekcie nie zmieniła się w niczego nie wartą rozmowę. . . Skupmy się nad projektem, a wszelkie wątpliwości na tematy nie związane z projektem załatwicie między sobą. Zachowajmy porządek ;) .

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Moja wypowiedz dotyczy projektu, krzukosz udostępnił na pewnym forum "poprawiony worldedit" który właśnie sprawdzam, jak tam uczciwość autora tematu. Najpierw się crashuje serwery, a potem wypuszcza fixa?

Wygląda na czysty, przynajmniej nic z nadawaniem uprawnień. Jednak to duży plugin i coś mogło umknąć moim oczom.

W każdym razie, nadal jest to dziwne.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Okej, widzę że MPC się wbiło nam na chatę. Zaraz rozdam nagrody, wątek ten będzie poddany czyszczeniu i miejmy nadzieję że wszystko będzie w porządku :slight_smile:

Edit: wszystkie zbędne flame-warowe posty zostały usunięte. Użytkownicy dostali bany. Uprasza się o konstruktywną krytykę, bez wytykania palcami i grożenia sobie dziwnymi rzeczami.

koweq
koweq

Dziękuję :D