Projekt tablisty

Zombie
nieaktualny
Kukubaczek
Kukubaczek

Siemka, od dłuższego czasu piszę sektory i jestem aktualnie przy tworzeniu tablisty (ogólem jest zrobione). Chcę się zapytać, czy proponujecie jakieś zmiany w stosunku do aktualnej:

http://i.imgur.com/TrkZGXR.png

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Całkiem spoko, fajnym pomysłem są te głowy graczy obok ich nickow :)

Kukubaczek
Kukubaczek

Jeszcze zastanawiałem się, żeby dla gildii dodać wybór główki na topce (teraz jest kaktus, a będzie mozna wybrać inne moby)

happi
happi

TOP #1 gildii/rank. - diamentowy blok obok TOP #2 gildii/rank. - złoty blok obok TOP #3 gildii/rank. - żelazny blok obok

Tak bym zrobił.

Kukubaczek
Kukubaczek

Myślałem nad tym :P Dodam wybór główki dla właściciela gildii, jeżeli jest w topce (1-3) to otrzymuje dodatkowo do wyboru te bloki

luxDev
luxDev Pionier

Potrzebujesz pomocy w pisaniu? Strasznie mi się nudzi, a taki projekt to fajna sprawa :)

Kukubaczek
Kukubaczek

Zależy o jakiej pomocy mowa :D Sam system sektorów pozostawię dla siebie (jest to duży projekt i współpraca byłaby ciężka). Jedynie wchodzi w grę np. plugin na drop pod sektory (np. globalny drop x2 na każdym sektorze itp) i tego typu rzeczy :P

luxDev
luxDev Pionier

Obojętnie, chodzi mi pisanie w np. Sarosie, jednego Projektu, szukałem kiedyś osób, ale nie udało mi się

Szymon
Szymon

Zauważyłem, że od opublikowania sektorów Otka dużo osób tworzy własne sektory. Nie wiem czym jest to spowodowane i nie mówię, że zrzynasz od niego kod.

Ale ogólnie tablista spoko. Możesz dać na bottomie tablisty wiadomość do członków gildii (przesuwaną)

Kukubaczek
Kukubaczek

Zauważyłem ze od pierwszego użycia sektorów przez serwery hardcore (skkf/mchc, nie wiem które było pierwsze) pojawiło się dużo sektorów ;) Nigdy jego sektorów nie miałem pobranych i nigdy prawdopodobnie nie pobiorę (o ile w ogóle są na necie). Zanim zaczniesz cos gadać to pomyśl ;)

Szymon
Szymon

Ja nie widziałem żadnych sensowniejszych sektorów. Ja wyraziłem tylko swoją opinie, a co z nią ludzie zrobią to ja nie wiem. Ja ci nie mam jak udowodnić, że tak na pewno jest, ale ty też tego mi nie udowodnisz. Chyba, że robisz to z otwarym kodem źródłowym.