Projekt - “unight.eu”

Zombie
współpraca-odrzucone
_NoVi_1
_NoVi_1

PROJEKT - "UNIGHTEU"

Nazwa projektu Sieć Minecraft UNIGHT.EU

Cel Chcemy stworzyć sieć serwerów Minecraft o kryptonimie UNIGHTEU.

Co udało nam się zrobić Przygotowaliśmy już mapkę Lobby i pracujemy nad dalszymi mapkami co do pluginów również mamy skończone 50%. Całość tak mamy ukończoną w 40%.

Plany Chcemy stworzyć sięć serwerów Minecraft od ludzi dla ludzi więc chodzi tu o to iż na serwerze będą znajdowały się tryby takie jak: EasyHc, MegaDrop, Hardcore, PvP itd. Myślimy że pomożecie nam w tym projekcie. Oczywiście nasza wyobraźnia i marzenia nie mają granic i chcemy się rozwijać bardziej. Na razie plany są takie by otworzyć Hardcore, MegaDrop oraz PvP.

Osoby/organizacje biorące udział Jesteśmy grupką przyjaciół którzy chcą zrobić coś dużego lecz nie pozwalają nam na to finanse. Wszyscy jesteśmy uczniamy którzy albo uczęszczają do 1 liceum albo do 3 gimnazjum. Więc w większości nasza kadra składała by się z 16/17 latków.

Osoby/organizacje które może wezmą udział Co do osób które mogłyby wziąć udział w tym projekcie jest Kadra serwera DRIWEHCPL. Posiadają w swojej kadrze pare YouTuberów co mogło by pomóc w reklamie serwera.

Usługi z lvluppro których potrzebuję aby zrealizować swój cel

-VPS 8/10/12GB RAM FR ze względu na rozbudowę serwera która będzie się działa natychmiast po otrzymaniu usług od zespołu LVLUPPRO Może być tak że będzie nas na raz 30 na serwerze podczas budowy.

-Serwer BungeeCord ( może być nawet 1GB RAM ) aby tylko był pod lobby.

-Co do serwera TS3 to nie potrzebujemy ponieważ akurat serwer TS3 kupimy u was ;)

-Hosting WWW pakiet Basic Potrzebować będziemy tego Hostingu pod ItemShop oraz reklamę dla was jak i nas ;)

Co mogę zaoferować w zamian

Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem “Główny sponsor” na stronie WWW. Na FanPage na Facebooku również zrobimy to samo co na stronie WWW. Automatyczna wiadomość na serwerze “Gramy na tym serwerze dzięki LVLUPPRO” co 3min Gdy serwer będzie reklamowany będziecie też wzięci pod uwagę i powiemy o was i o współpracy ;) W skrócie będziemy was reklamować gdzie kolwiek i jak kolwiek się tylko da

Dlaczego ten projekt jest unikalny?

Ta sieć serwerów będzie unikalna ponieważ nasze mapy nie opierają się na innych serwerach jak i również pluginy też będą autorskie.

Dzięki nam ludzie mieliby wybór miedzy wieloma Trybami. Tym bardziej że serwery takie jak Hardcore i PvP po woli upadają a my chcielibyśmy zrobić reanimację tych serwerów. Chcielibyśmy zrobić również tryb BedWars jak i MurderMystery na NonPremium których jest mało.

Dziękuję za przeczytanie mojego projektu i czekam na szybką odpowiedź Pozdrawiamy Kadra UNIGHTEU

koweq
koweq

_NoVi_1:

EasyHc, MegaDrop

Jak dla mnie na tym etapie odpada

_NoVi_1
_NoVi_1

**No tak piszę w tym temacie że zrobimy też Hardcore, PvP, Bedwars, MurderMystery ale w jakiej kolejności to będzie to się okaże **

liamdj23
liamdj23

Było tyle podobnych tematów i zostały odrzucone...

_NoVi_1:

Ta sieć serwerów będzie unikalna ponieważ nasze mapy nie opierają się na innych serwerach jak i również pluginy też będą autorskie To powinien mieć każdy serwer ;)

_NoVi_1:

Przygotowaliśmy już mapkę Lobby i pracujemy nad dalszymi mapkami co do pluginów również mamy skończone 50%. Całość tak mamy ukończoną w 40%

Może jakieś screeny? :)

_NoVi_1
_NoVi_1

Screeny z lobby mogę podesłać ;) zaraz

koweq
koweq

_NoVi_1:

No tak piszę w tym temacie że zrobimy też Hardcore, PvP, Bedwars, MurderMystery

W tym też nie ma nic oryginalnego :v

_NoVi_1
_NoVi_1

Jest ponieważ serwery Hardcore upadają a BeWars i MurderMystery po polsku jest bardzo mało

_NoVi_1
_NoVi_1

Screeny z Lobby : https://imgur.com/a/XCe1S

koweq
koweq

Lobby tez brzydkie :v

luxDev
luxDev Pionier

Już samo to że to taki multi-serwer, i będzie od początku opierał się na MegaDropie mnie zniechęciło, jestem niestety na nie, możesz ewentualnie postarać się o zniżkę ale to od Systema zależy :P

Xepio
Xepio Pionier

Że wam che sie takie serwery jeszcze budować :).. a co do budowli no powiem tak, zbudowałem podobne coś... jak mi się myszka zacięła i sama klikała.. to takie małe porównanie :D

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

tak zle to nawet moi budowniczy nie buduja :thinking:

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Po przeczytaniu kilku pierwszych linijek jestem na nie, wszyscy wiemy dlaczego ;) Ale ogólnie życzę powodzenia z siecią, sam wiem ile to jest pracy.

Tak jeszcze zauważyłem

_NoVi_1:

akurat serwer TS3 kupimy u was

No nie wiem jakie masz pojęcie o tym hostingu, ale już od bardzo długiego czasu lvlup.pro nie sprzedaje TSów ;)

happi
happi

Timo:

ale już od bardzo długiego czasu lvlup.pro nie sprzedaje TSów

A nie można sobie postawić na vpsie?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Można, ale napisał:

_NoVi_1:

Co do serwera TS3 to nie potrzebujemy ponieważ akurat serwer TS3 kupimy u was ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Tak źle to nawet ja nie budowałem mając 8 lat :kappa: Na nie, żadna oryginalność, temat napisany w 3 minuty i brak jakichkolwiek szans na sukces.

Szymoon202
Szymoon202

1GB na "Serwer BungeeCord ( może być nawet 1GB RAM ) aby tylko był pod lobby."? Wiesz w ogóle co to jest BungeeCord? To nie jest tylko pod lobby, przy 50 graczach BungeeCord z 1GB ramu zacznie nie wyrabiać ;)

Niezłe to lobby, lepsze budowałem podczas snu :slight_smile:

Projekt bez sensu, mogłeś się chociaż postarać i przedstawić jeden skończony tryb, który będzie wart wejścia na ten serwer. Odejdzie już od tych MegaDropów i EasyHc. Jest mnóstwo pomysłów na nowe tryby, tylko wy się ograniczacie.

anon10657637
anon10657637

Szymoon202:

To nie jest tylko pod lobby, przy 50 graczach BungeeCord z 1GB ramu zacznie nie wyrabiać

Herezje. Ja na BungeeCord u klienta wycisnąłem rekord 350 graczy, z autoryzacją premium (requesty do Mojangu), wysyłaniem komunikatów do Redisa (publish/subscribe) oraz walidacją pakietów (wycinanie z poziomu proxy). Mowa o samym proxy, instancje lobby najlepiej postawić na osobnej maszynie - to jest jako osobny serwer.

Szymoon202
Szymoon202

Gorzej jak pokaże się atak botów, gdzie w konsoli linie kolejnych dołączających/opuszczających graczy będą się przewijać 20/s. Osobiście przetestowane, przy 1gb, zwykły atak botów z xproxy na serwer z whitelistą, 30 linijek na sekunde i już load mocno się zwiększył.

anon10657637
anon10657637

Szymoon202:

Osobiście przetestowane, przy 1gb, zwykły atak botów z xproxy na serwer z whitelistą, 30 linijek na sekunde i już load mocno się zwiększył.

No to nie wiem jak Ty to robisz, ja juz wycinam zaraz po pierwszych pakietach, calosc nawet nie przechodzi do konca proxy i dalej do instancji :\ To, ze nie umiesz zrobic tego w odpowiedni sposob nie znaczy, ze kazdy tak ma 😛 Wystarczy pomyslec i zaglebic sie w calosc, jak to dziala, jak operuja niektore mechanizmy - serio, to pomaga zrozumiec duzo i daje wybor optymalnego rozwiazania 😃

Guardian
Guardian

Witaj _NoVi_1 widziałem te ss waszego lobby i mam takie do was pytanie czy szukacie budowniczego z ekipy XANT?

happi
happi

Mam wrażenie, że to zostało wybudowane 5 minut przed publikacją posta, żeby jednak faktycznie cokolwiek było zrobione do tego projektu. :thinking:

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Projekt od razu odpada. Nie jest on w żaden sposób unikalny, a prezentowane "szałasy z drabinkami" dopuszczalne są tylko i wyłącznie na grę w trybie jednoosobowym.

Niestety, nie spełnia on wymogów współpracy, stąd moje zdanie na nie dla projektu.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucone