Propozycja współpracy. - “serwerhardcore.net”

Zombie
współpraca-odrzucone
arizona87
arizona87

Toruń 2016. Miłosz P.

Propozycja współpracy.

Nazwa projektu: serwerhardcore.net

Cel: Przywrócenie reputacji starym dobrym serwerom hardcore do gry Minecraft.

Co udało nam się zrobić: Przed rozpoczęciem współpracy, z jakąkolwiek serwerownią przygotowaliśmy serwer localhost. Zbudowaliśmy tam spawn, który nie jest jeszcze ostateczną wersją naszego projektu oraz skonfigurowaliśmy pluginy.

Plany: Stworzenie serwera w starym klimacie dawnego Minecraft, przyjaznego miejsca dla graczy, pozbawionego faworyzacji.

Czego potrzebujemy: Na początek potrzebowalibyśmy serwer na silniku "Spigot 1.7X-1.8X" przynajmniej 8 GB pamięci RAM oraz domenę .net.

Co możemy zaoferować w zamian: Wzmianka w MOTD serwera (Działamy dzięki lvlup.pro). Wzmianka w automatycznie generowanych wiadomościach oraz wzmianka w opisach filmów YouTube, intro "Działamy dzięki lvlup.pro"

Krótko o mnie: 14 letni ekscentryczny gracz bety gry Minecraft. Pluginami oraz sewerami zajmuję się już od blisko 3 lat. Mój pierwszy prowizoryczny serwer powstał w 2013 roku w sieci "Hamachi". Wychodzę z założenia, że "Autorskie jest w wielu przypadkach słabe, niepraktyczne lub zepsute"

Dlaczego mój projekt jest unikalny: Aktualnie wielu starszych graczy Minecraft odchodzi od tej gry, ponieważ brak miejsca, w którym mogli by spędzić czas, chcemy przywrócić czasy świetności starych dobrych polskich serwerów Minecraft.

Nie gwarantuje 100% - procentowego powodzenia mojego projektu oraz jego dalszej realizacji.

Nie zamierzam ponosić kosztów za ewentualne niepowodzenia.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Zmieniłem kategorie z #inne na #wspolpraca-z-lvlup-pro

arizona87:

Nie gwarantuje 100% - procentowego powodzenia mojego projektu oraz jego dalszej realizacji.

Nie zamierzam ponosić kosztów za ewentualne niepowodzenia. To już od razu odrzuca i zniechęca do projektu, nie wiem po co pokazujesz taki stosunek do projektu. Starasz się by coś osiągnąć, czy przyszedłeś normalnie pochwalić się pomysłem, a na współpracy Ci nie zależy.

Nie taka jest idea współpracy. Zakładając, że coś ma się nie udać, manifestując nawet.... nie osiągniesz zbyt wiele... nikt nie będzie inwestował w coś co z założeń AUTORA nigdy nie zadziała.

Pomysł - typowy serwer hardcore, nic wartego specjalnej uwagi.

Z tego co pamiętam minecraft nie ma 14 lat... Majacząc stawiam na maks 9.

EDIT 1: Tak jak napisał @Xepio - napisałeś wiadomość, którą można zrozumieć na wiele sposobów. Ja tak interpretuje tę wiadomość, więc nic usuwał nie będę... Tak to rozumiem,

arizona87
arizona87
  1. Przescrolluj w górę,
  2. Usuń to co napisałeś,
  3. Przeczytaj jeszcze raz
  4. Napisz to znowu ;/
Xepio
Xepio Pionier

arizona87:

14 letni ekscentryczny gracz bety gry Minecraft. Kurcze czegoś tutaj nie rozumiem masz 14 lat ?? czy grasz w mniecrafta od 14 lat ?. Bo w sumie kurcze myślałem że ja jestem jednym z najstarszych graczy minecrafta gdzie całą przygodę zaczynałem od wersji Alpha w 2009 roku,kiedy jedyne serwery minecraftowe byłe te na stornie internetowej minecraft.net (dobre stare czasy :P) Bo ja czytam w ten sposób co adminek153 że grę zaczynałeś w 2002 roku :D mógłbyś jakieś sprostowanie napisać ?:P

immaris
immaris

Po co ta miejscowość, data i napis "Propozycja współpracy"? Piszesz list czy podanie na forum? 😃 Widać tutaj zarówno datę, jak i nazwę działu w którym piszesz. Aj, no tak, prezentację wrzuciłeś do działu "inne"... Myślę, że wyręczę właściciela hostingu, jak napiszę "Szkoda, że usunąłeś pogrubienie, czytałoby się to czytelniej..."

arizona87:

Przywrócenie reputacji starym dobrym serwerom hardcore do gry Minecraft.

Te serwery mają już dobrą reputację, po co chcesz ją przywracać? Sam zresztą napisałeś, że są dobre :)

arizona87:

Zbudowaliśmy tam spawn, który nie jest jeszcze ostateczną wersją naszego projektu

To czego w końcu dotyczy Twój projekt? Stworzenia serwera hardcore, czy spawnu do niego?

arizona87:

Wychodzę z założenia, że "Autorskie jest w wielu przypadkach słabe, niepraktyczne lub zepsute"

Dla mnie to jest podsumowanie Twojego podania. Przyznaję, że niezwykle irytujące jest, gdy pod każdym, za przeproszeniem, gównianym EasyHC ktoś jednym zdaniem wspomina o rzekomej autorskości swoich pluginów, więc Ty dla balansu piszesz, że co autorskie to gówniane? xD Tak się składa, że to właśnie autorskość jest ceniona w tym dziale, a tymi słowy w sumie przekreśliłeś jakiekolwiek prawo bytu Twojego podnia tutaj. Przynajmniej mój serwer, MaRPG, bazuje głównie na autorskich rzeczach i bynajmniej nie ja jeden nie uważam, aby był gorszy od reszty, wręcz przeciwnie. W zestawieniu z >arizona87:

14 letni ekscentryczny gracz bety robienie serwera z paczki wygląda naprawdę śmiesznie 😃 Po co w takim razie to "ekscentryczny"? Napisałeś, bo elokwentnie wygląda? :D

arizona87:

Nie gwarantuje 100% - procentowego powodzenia mojego projektu oraz jego dalszej realizacji.

Nie zamierzam ponosić kosztów za ewentualne niepowodzenia.

To tak na koniec, coby nie pozostawić wątpliwości 😃

Powiem szczerze, że jak przeglądam większość tych "podań" to mnie wręcz nosi. Obiecałem sobie więc nie wylewać hejtu, aby nie psuć sobie humoru, jednak jak widzę, że objeżdżasz jedną z osób, która słusznie zwróciła uwagę na błędy w Twojej prezentacji, coś we mnie pękło. Ja na przykład bym grzecznie podziękował i poprawił błąd. Moim zdaniem generalnie po samym nastawieniu osoby można z góry powiedzieć, czy projekt wypali, nieważne, czego by dotyczył.

patryks
patryks Pionier

Pierwsze, do czego się przyczepię to, dlaczego temat nie jest zastosowany do wzoru? Oczy trochę bolą, jak tak się ten tekst zlewa. Polecam się z tym zapoznać: https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-wspolpraca-z-lvlup-pro/103 Co do serwera, to myślę, że stare dobre czasy serwerów hardcore nie wrócą, ponieważ teraz królują serwery "ŁatwyTrudny - czyli wszystkim znane EasyHc". Ludziom już się znudziły Hardcore, dlatego powstały EasyHc - tak wnioskuję. Co do autorskich rzeczy to @immaris dobrze napisał, a to:

arizona87:

Nie gwarantuje 100% - procentowego powodzenia mojego projektu oraz jego dalszej realizacji.

Nie zamierzam ponosić kosztów za ewentualne niepowodzenia.

to już całkiem rozwaliło system. Mówię "nie" dla projektu.

Karolek
Karolek

A jakoś ja serwer hardcore opłacam sam mimo, że edycje trwają ledwo 5 dni. A nie żydzę na forum jak niektórzy :v

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

arizona87:

14 letni ekscentryczny gracz

Jak jesteś ekscentryczny to stać Cię na zasponsorowanie samemu sobie serwera. Tony Stark jest ekscentryczny, Ty najwyżej pomysłowy (podpowiem: do ekscentryczności brakuje Ci kilku zer na koncie).

Do bólu będę przyczepiać się do pogrubienia, bo to po prostu nieładnie wygląda i ciężko się czyta.

Data w rogu? To nie zielona szkoła i pisanie listów do rodziców, ale rozumiem, chciałeś wyjść fajnie ;p BTW, w prawdziwym podaniu data i tak jest po drugiej stronie (po prawej, nie po lewej), a podpis jest pod całością. Ale ja wiem, nauczanie w szkole leży i kwiczy, sama z niego próbuję z uporem wyjść (a promotor mi to utrudnia ;d).

Podsumuję jak dla mnie to wygląda, bez wcześniejszych przytyków odnośnie wyglądu prezentacji, a jej treści. Wygląda średnio - ta końcówka to już w ogóle odstrasza. 8GB RAM na start za taką prezentację? Nope.

NightmareFallen
NightmareFallen

@Aylin Przytoczenie fikcyjnej postaci jest jak dla mnie śmieszne :slight_smile:

Co do ekscentryczności:

Ekscentryzm – postawa nacechowana innością, wymyślnością zachowań, poglądów, gestów, ubioru. Jest tożsama z brakiem akceptacji względem norm społecznych.

Potocznie używamy słowa ekscentryk na określenie osoby zachowującej się niekonwencjonalnie.

(podpowiem: do ekscentryczności brakuje Ci kilku zer na koncie). Hmm? A może ma kilka zer na koncie :slight_smile: Sponsorów szukają tylko osoby z brakiem środków? Jak tak myślisz to się mylisz.

koweq
koweq

Myślę że to nie wypali. Dlaczego? To odgrzewany kotlet (ojjj.. wiele razy odgrzewany ;) ) W sumie też trochę podróbka (niestety) nieaktywnego serweru mc.skkf.pl. Pozatym sam napisałeś że nieautorskie , a jak pisze w "poradniku" do pisania zgłoszeń "Celujemy we współpracę z bardzo unikatowymi projektami które nie były nigdzie spotykane lub bardzo dopracowane serwery z przejrzystymi celami gdzie można zobaczyć już demonstrację tego co jest przygotowane." (cytat ze strony: https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-wspolpraca-z-lvlup-pro/103 ) więc albo autorskie albo screeny czy coś a nie tekst że: "Zbudowaliśmy tam spawn, który nie jest jeszcze ostateczną wersją naszego projektu oraz skonfigurowaliśmy pluginy". Bo spawn (który jeszcze nie jest ostateczny ) albo konfiguracja pluginów to jest w sumie nic...

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony. Dodatkowo informuję że z moich ustaleń wynika, iż twórca tego wątku tworzył już inną propozycję na forum która została odrzucona ale pod innym kontem. @arizona87 Prosiłbym na przyszłość nie robić takich rzeczy, znacznie zmniejsza to zaufanie. Lepiej zachować pełną przejrzystość i korzystać z jednego konta lub poinformować wszystkich o zmianie konta.