Propozycja współpracy

Zombie
współpraca-odrzucone
crookyjp
crookyjp

Witam, jestem Miłosz i chciałbym rozpocząć współpracę z hostingiem LVLUP.pro. Wszystkie informacje poniżej:

Nazwa projektu: Serwer minecraft, mający na celu powrót do starych dobrych czasów prosperującego polskiego Serwera Hardcore.

Cel / Prezentacja: Jako iż wiele starszych zarówno jak i młodszych graczy gry Minecraft, czeka na powrót dawnego, miło przez wszystkich wspominanego serwera hardcore mc.******.net (Pozwoliłem sobie ocenzurować nazwę, ale myśle, że i tak wszyscy wiedzą o jakiż to serwer chodzi)... Takiego serwera, któremu nie będzie zależało na pieniądzach, ale na graczach... Takiego serwera, gdzie w smshopie nie ma tysięcy rzeczy ułatwiających rozgrywkę typu "Turbodrop". Ja wychodzę z inicjatywą odbudowy reputacji polskiego minecraftt'a i przygotowania serwera od strony technicznej. Pracowałem długo nad konfiguracją pluginów etc... W tym momencie pojawia się problem - Brak odpowiednio dobrej maszyny, która zapewniłaby graczom wysoką jakość rozgrywki bez lagów etc. Z w tym momencie odzywam się do ekipy LVLUP, z prośbą rozważenia mojej propozycji.

Co udało nam się zrobić: Jestem osobą, która dopiero próbuje rozwinąć serwer, na swoim koncie nie odnotowałem jeszcze żadnych poważniejszych sukcesów :D

Plany: Dalszy rozwój serwera, nie kończący się na jednej edycjii.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer VPS, najlepiej ok. 8/10 GB RAM, na początek, oraz ok. 500 slotów

Co mogę zaoferować w zamian

Reklama hostingu, przy możliwie każdej okazji + 70% zarobków ze sprzedaży pozycji z smsopu

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Wspomniałem o wszystkim w akapicie "Cel / Prezentacja"

Pozdrawiam.

AutomattPL
AutomattPL

Powrót do "starych czasów" zawsze mile widziany, lecz ciekawi mnie, co dokładnie oznacza, że "Pracowałem długo nad konfiguracją pluginów etc."? Jakie pluginy udało Ci się ogarnąć i czy są one dobrze przetestowane? Chciałbym też spytać, w jaki sposób chcesz zachęcić potencjalnych graczy do gry na serwerze? Czy masz załatwioną jakąś reklamę serwera czy liczysz na to, że gracze sami znajdą serwer i wbiją? Takich pomysłów na powrót wspomnianego przez Ciebie serwera widziałem wiele, więc ja w tej sprawie jestem neutralny.

crookyjp
crookyjp

Pluginy takie jak gildie, oraz rzeczy typowo pod serwer hardcore zostały przetestowane pod każdym względem, względem obecności bugów, i względem funkcjonalności. Na pewnej grupie na Facebook'u zapytałem kiedyś graczy, czy chcieliby powrócić do wspomnianych, czasów świetności serwerów hardcore i odzew graczy muszę przyznać był ogromny. Osoby godnej do reprezentowania naszego serwera jeszcze nie znaleźlismy, ale wierzymy, że gdy wyjdziemy z inicjatywą "powrotu" osoby chętne do pomocy i reklamowania znajdą nas, a nie my ich :)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witaj, Troszeczkę rujnuje mnie tytuł tej wypowiedzi "Propozycja współpracy", może wypadało by go zmienić na taki, który przyciągnie "fanów"?

Motyw "Stare Czasy" jest już przeżytkiem, dlaczego wszyscy od kilku lat upierają się nad tym klimatem? Nie potrafię tego zrozumieć, ale mnie to odrzuca, za dużo jest już serwerów tego typu.

Reputacja polskiego minecrafta wcale nie jest aż taka zła, naszym głównym minusem jest jedynie to, że wszyscy trzymamy się kurczowo tej [...] wersji 1.7.X.

No nie rozpisałeś się zbytnio, prezentacja nie przyciąga mojej uwagi. Ja pozostanę w tej sprawie z głosem neutralnym.

Pozdrawiam

crookyjp
crookyjp

@adminek153 Ja jednak będę się bronił i wysuwał wiele argumentów dlaczego właśnie My. Zacznijmy od tego, że jesteśmy grupom ludzi, która naprawdę zrobi coś w kierunku, aby przyciągnąć graczy. Tak jak mówiłem, jest wielki odzew starszych graczy, którzy wręcz PRAGNĄ, powrotu do "starych czasów" Co do wersji 1.9, jest również wiele sceptycznie nastawionych graczy, w 1.9 zmieniło się praktycznie wszystko. Taki serwer może być ostatnią okazją, aby zapoznać nowych graczy Minecraft'a z "legendą" tej gry. Przejście na wersje 1.9 jest i tak chyba nieuniknione, od strony Mojang'u aka. Microsoftu, i od strony nowych graczy. Jest ogromne prawdopodobieństwo, że starsi gracze do końca porzucą naszego kwadratowego Sandbox'a i już nigdy do niej nie wrócą, wszystko spowodowane zmianami do przodu, i nie do końca na lepsze. Chcemy może i ostatni raz wspomnieć stary serwer hardcore, aby przez kilka edycji odbiorcy mogli pograć sobie tam w starodawnej kochanej atmosferze. Taki projekt moim zdaniem naprawdę ma szansę jeszcze zaistnieć. Nie jesteśmy tacy jak inni... "Inni" - Tacy, którzy po pierwszych, lepszych atakach DDOS poddadzą się. Prosimy o poważne rozważenie naszej propozycji.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Propozycja zostaje odrzucona