Prośba o hostowanie Music Bota

Zombie
ts3, sinusbot
jacob2209
jacob2209

Witam :D mam pytanie czy ktoś nie chciał by mi hostowac musicbota ts3 w zamian mogę dodać jakąś reklamę do banneru na moim serwerze ts3 ip serwera: tsgames.eu

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Kolego - raczej nikt nie będzie chciał Ci utrzymywać MusicBota i to za darmo :/ Jak korzystasz z VPSa to polecam Ci użyć darmowego MusicBota "SinusBot". https://lvlup.rok.ovh/t/musicbot-czyli-jak-zainstalowac-sinusbota-z-youtube-dl/205

Pod jaką to kategorię dać? Sam nie wiem, dam pod TS. Proszę o poprawę, jeżeli źle skategoryzowałem ;)

jacob2209
jacob2209

Kolego :D niestety nie posiadam VPS i kupno samego musicbota nie nie opłaca i nw co zrobić bo mam serwer ts3 "TSGAMES.EU" i potrzebuje tego music bota 😉

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Dlatego polecam VPSa ;) VPS KVM 2GB RAM utrzyma około 100 osób + jeden SinusBot ;)

jacob2209
jacob2209

No nw bo mam opłacony serwer ts na 2 miesiące :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ja mógłbym Ci jedną z moich wolnych instancji sinusbota odpalić, ale to w zamian za to chciałbym ROOTa na serwerze (tak po to "żeby był", jako zapłata) :)

EDIT: Jak coś to pisz pw :)

kubus
kubus

dam ci za free, pw. dla dociekłych: nic nie chcę za to, mam wolne to dam.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Zawsze to troche ramu i procesora zajmuje, ale co tam :P

kubus
kubus

mam jednego z lvlupa, drugiego z innego a trzeciego jeszcze z innego hostingu. Różnicy nie zrobi mi, jednego mam prawie wolnego. tylko forum mam.

kubus
kubus

Już bota mu nie trzeba, dałem mu.

jacob2209
jacob2209

<3 dziękuje