Przedłużenie VPS do 06.03

Pytania i problemy
Asgota
Asgota

Witam.

Próbowałem się skontaktować jakoś poprzez wiadomość prywatna, ale jest to praktycznie niemożliwe...

Mam pytanie odnośnie przedłużenia mojego serwera VPS do tego maksymalnego 06.03.2023 (standardowo miałem do 10 dnia każdego miesiąca...) Chodzi o to że doładowałem dosłownie chwilę temu konto i szkoda aby pieniądze przepadły... A dodatkowo będę mógł się przenieść na spokojnie do innej firmy.

Pozdrawiam.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Witaj, tutaj na forum ci nie pomożemy. Komunikacja z obsługą na tematy związane z zakupionymi usługami odbywa się wyłącznie poprzez zgłoszenia w panelu.

Ale jeśli miałbym coś doradzić, to spróbuj napisać ticket - niczego nie gwarantuję, ale być może uda się przedłużyć usługę z doładowanych środków, do tej podanej daty.

Asgota
Asgota

Dzięki za odpowiedz.

Ticket napisałem już rano, ale z opisu wynika że odpowiedz jest standardowo w ciągu do ok 48h, Czas VPS kończy się jutro o 11:23. Próbowałem się skontaktować poprzez Discord ale aby cokolwiek zrobić na tym Discordzie trzeba spełnić cały rząd wymagań, których nie jestem w stanie zrealizować przez chyba najbliższe 10dni...

Może ty masz możliwość kontaktu z którymś z Administratorów i przekazanie tematu do szybszego rozwiązania?

Wiem że proszę o wiele, ale po prostu nie wiem co mam robić, czy już dziś migrować do innej firmy i tracić kolejne pieniądze, czy przedłużycie mój server do 6 marca i dopiero wtedy sobie będę mógł na spokojnie migrować.

Ticket: #29948

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie pomogę ci z przekazaniem wiadomości prywatnej, to tak nie działa. Musisz poczekać na odpowiedź.

A powinienem nawet przeszkodzić, bo poruszanie spraw ticketów i podawanie z nich szczegółów na forum jest niezgodne z regulaminem i podchodzi pod bana 😬

Do ciebie należy decyzja co teraz zrobić, przedłużanie usług na ostatnią chwilę nigdy nie było dobrym pomysłem.

adasman11
adasman11

Ja też próbuje się skontaktować przez ticket, ale od środy brak odpowiedzi. Sam zgromadziłem w portfelu kilkaset złotych, to tak jakby wpłacić kasę do portfela komuś za darmo. W mojej ocenie powinno to wyglądać inaczej - powinna być opcja wykorzystania tych srodków. Tak robiły inne hostingi np. biznes-host -> cyberfolks. Był czas na ich wykorzystanie.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.