Przelew - kiedy dojdzie? Jak przyspieszyć tę operację?

Zombie
ReiCooK
ReiCooK

Witam. Dzisiejszego dnia (tj. 24.02.2017) około godziny 16 chciałem kupić serwer vps. Podczas wyboru metod płatności nie było Dotpay więc wybrałem przelew. Czy jest opcja przyspieszenia dojścia przelewu? Oraz podanie około godziny? Co mogę z tym zrobic?

LinGruby
LinGruby Pionier

Jak posłałeś po 16:00 to może twój bank dokona przelewu dziś ( 25.02.2017 ) wszystko zależne od tego kiedy twój bank robi przelewy ( u mnie to robię dwa razy dziennie po 8:00 i chyba po 13:00 ) i to kiedy bank hostingu ( lvlup.pro ) robi księgowania przelewów ( u mnie 2 razy dziennie godzin nie podam bo nie pamiętam ale na pewno raz coś koło 12:00 ), weź też pod uwagę że jest weekend ;-)

Niema Dotpay ale jest PayPal ( ale chyba nie posiadasz ) ;-)

Ale jest opcja możesz przesłać na mail potwierdzenie z banku ( ale nie wiem czy to coś przyśpieszy )

ReiCooK
ReiCooK

DotPay czyli przelewy internetowe. Chodzi o to, że kupując vps nie było tej opcji. Gdy dzisiaj patrzyłem już była. Zaraz sprawdzę ile razy dziennie robią przelewy.

Bymas
Bymas

Nie ma możliwości przyśpieszenia przelewu. Od razu rejestrowane są wyłącznie przelewy między tymi samymi bankami np. PKO do PKO idzie natychmiast niezależnie od pory dnia.