Przycisk „zapamiętaj”

Do sprawdzenia
paciorjr
paciorjr

Przycisk „Zapamiętaj” aby ciągle nie musieć się logować danymi.

Druga rzecz to CAPTCHA. Na urządzeniu mobilnym, za każdym razem muszę weryfikować że nie jestem robotem. Na PC tego problemu nie mam.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

paciorjr:

Na urządzeniu mobilnym, za każdym razem muszę weryfikować że nie jestem robotem.

Jaki operator? Nie korzystasz przypadkiem z jakiegoś VPN?

Axerr
Axerr

Z Captchą mam dokładnie tak samo. Dodam, że to jest bardzo uciążliwe

paciorjr
paciorjr

Orange, ale nie zależnie czy przez dane komórkowe czy przez Wifi, za każdym razem to samo. Przeglądarka Safari, iPhone 12 Pro Max.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

A ty jakiego operatora masz na tym swoim telefonie? Na pewno nie korzystasz z VPN?

@paciorjr hmm, jeśli przez "wifi" rozumiesz, że masz taki sam adres jak na komputerze to w sumie dość ciekawe. Czy Safari nie ma przypadkiem jakiegoś magicznego proxy przyśpieszającego? Google Chrome na telefonie tak w pewnym momencie robił. Warto sprawdzić, czy IP się zgadza, między jednym i drugim urządzeniem wchodząc np. na https://checkip.amazonaws.com/.

Axerr
Axerr

Nieznajomy11:

Na pewno nie korzystasz z VPN?

Korzystam z VPN, jednak nie rozumiem, dlaczego mam z tego powodu rozwiązywać captchę.

Kamil02167
Kamil02167

No nie wiem, może dlatego że z VPN korzystają w dużej mierze boty i spamerzy? :kappa:

LinGruby
LinGruby Pionier

Kamil02167:

może dlatego że z VPN korzystają w dużej mierze boty i spamerzy? :kappa:

możliwe, acz sam siedzę od ponad 5 lat na swoim wireguard vpn... osobiście właśnie sprawdzałem na safari w iPhone zero CAPTCHA przy logowaniu do panelu, ale na lapku zawsze ( VPN )...


@paciorjr więc odwrotnie jak u Ciebie i siedzę tylko na iOS dev bata od ponad 2 lat... w sieć t-mobile i na domowym wi-fi zero CAPTCHA na fonie ;-)