Pterodactyl Certyfikaty

Pytania i problemy
xJupiter
xJupiter

Mam pytanie instaluje już któryś raz z rzędu i przy instalacji wyskakuje mi coś że wykorzystałem limit 5 certyfikatów na domenę czy coś takiego co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Kamil02167
Kamil02167

Warto dodać logi w tej sytuacji, masz domenę w cloudflare?

xJupiter
xJupiter

Mam w ovh zaraz podeślę screena z tego

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Mogłeś wpaść w rate limit.

Zgodnie z dokumentacją, maksymalnie 5 razy możesz duplikować (generować identyczny nowy) certyfikat. Chyba wygląda na to, że musisz poczekać tydzień, lub użyć tego co już masz.

xJupiter
xJupiter

Screenshot_20210830_001138|512x500 Zobacz na zdjęcie i powiedz mi czy to faktycznie jest rate limit jeżeli tak to jak mogę użyć tego co już mam?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Tak, to jest to.

Masz już pewnie niejeden certyfikat wygenerowany w /etc/letsencrypt/. Poszukaj tam jaka jest do niego ścieżka (prawdopodobnie coś typu /etc/letsencrypt/live/example.com-0000/cert.xyz) i przeklej ją do pliku konfiguracyjnego serwera www. Jeśli idziesz zgodnie z poradnikiem to pterodactyl.conf.

xJupiter
xJupiter

Okej luknę sobie a są może jakieś domeny za free potrzebne tylko do ptero

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Darmowe domenki (egzotyczne rozszerzenia) znajdziesz na Freenom, ale nie polecam. W każdej chwili ktoś może ci ją podkupić.

Już lepsza będzie darmowa subdomena od jakiegoś usługodawcy.

xJupiter
xJupiter

W tym folderze co mówiłeś mam takie coś Screenshot_20210830_003231_turbo.client_edit_20267590638051|270x500

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Może łatwiej będzie - podrzuć wynik komendy certbot certificates.

xJupiter
xJupiter

Screenshot_20210830_004527|575x500

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

No, czyli nie masz żadnych.

To jak czytam to albo poczekasz tydzień aż ci pozwolą wygenerować nowy certyfikat na domenę której używałeś wcześniej, albo użyj innej pod panel. W grę wchodzi też po prostu inna subdomena.

xJupiter
xJupiter

Czyli zamiast panel.suprememc.pl mogę wziąć server.suprememc.pl i będzie działać?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Tak. Pamiętaj tylko, by zaktualizować to w swojej strefie DNS oraz plikach konfiguracyjnych panelu.

xJupiter
xJupiter

Okej dzięki wielki jakbyś mógł zamknąć temat bym był wdzięczny życzę miłej nocy

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.