Pterodactyl + Wings Problem z blokowanie portów

Pytania i problemy
Veragoo
Veragoo

Witam

Mam pewien problem mianowicie posiadam panel pterodactyl jak i winga na 1 maszynie. Postawiłem na nim serwer bungee oraz spigota(survival) i są ze sobą połączone. Chciałem zablokować port serwera survival poprzez iptables. Po zablokowaniu wszystko fajnie działa z bungee da się wejść a bezpośrednio na survival odrzuca połącznie. Po restarcie serwera docker nadpisuje ustawienia iptables i nagle można wejść z bungee oraz bezpośrednio na tryb. Postanowiłem zablokować dockerowi ustawienia iptables i po ponownym ustawieniu reguł iptables na serwer bungee przy przenoszeniu na survival odrzuca połączenie a wejście bezpośrednio na survivala działa i tu właśnie jest pytanie czy ktoś kiedyś spotkał się z czymś podobnym i czy ma jakąś rade na ten problem

Odpowiadając na wasze pytania ustawiałem w iptables aby ze źródła czyli bungee przepuszczało przez port survivala

MinerPL
MinerPL

Jaką alokacje masz przypisaną do serwera survival? IP VPS czy 127.0.0.1?

Veragoo
Veragoo

ip dedyka

MinerPL
MinerPL

Zmień na 127.0.0.1, wtedy w konfiguracji bungee ustawiasz lokalny adres interfejsu pterodactyla

Veragoo
Veragoo

i tu też jest problem bo jak ustawie na survivalu 127.0.0.1 to przez bungee moge wejsc i przez ip dedyka dodajac port

MinerPL
MinerPL

Ponieważ musisz zmienić adres IP w konfiguracji bungeecord na lokalny adres dockera. Więcej informacji w dokumentacji pterodactyla. https://pterodactyl.io/community/games/minecraft.html

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.