Publiczny Ts3

Zombie
współpraca-odrzucone
xNexT
xNexT

####Nazwa projektu TS3 Play4Strike(Publiczny) ####Cel Najlepszy ts3 z botami! ####Co udało nam się zrobić Mamy zamiar zrobic serwer gdzie gracze beda mogli rozmawiać. Chcemy wspolpracowac z wlascicielami sieci serwerow ####Plany Mamy zamiar zrobic serwer gdzie gracze beda mogli rozmawiać. Chcemy wspolpracowac z wlascicielami sieci serwerow ####Osoby/organizacje biorące udział (linki) http://forum.play4strike.pl/ ####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) VPS EU 4GB ####Co mogę zaoferować w zamian Reklame hostingu ####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Ts3 jest dla graczy.Aby każdy mogł rozmawiać za darmo. Posiadamy musicbota i boty dla administracji.

Fallen
Fallen Pionier
  1. Jaką posiadacie licencję
  2. Jakie posiadacie boty administracyjne
  3. Zły VPS pod serwer teamspeak
  4. Takich serwerów teamspeak jest bardzo dużo więc wasz projekt niczym się nie wyróżnia od innych więc jestem na nie
adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Z O kategorii Współpraca z lvlup.pro:

SystemZ:

Celujemy we współpracę z bardzo unikatowymi projektami które nie były nigdzie spotykane lub bardzo dopracowane serwery z przejrzystymi celami gdzie można zobaczyć już demonstrację tego co jest przygotowane.Lubimy konkrety i wizje. Ogólniki typu "będzie fajnie, gracze są najważniejsi" nie wystarczą, gdyż to można powiedzieć o każdym serwerze ale nie idzie za tym coś konkretnego.

Projekt nie jest serwerem głosowym "extra" lecz typowym serwerem ts3 jakich w Polsce mamy juz kilka setek...

Czegoś nie rozumiem, z informacji zamieszczonych na Twoim [Waszym] forum wynika, że macie juz serwer ts, dlaczego staracie się o współpracę z firmą? Troszeczkę tego nie rozumiem...

http://imgur.com/SWFsrqG

Mnie tą prezentacją nie kupiłeś, dla mnie nie.

xNexT
xNexT

Postawimy ts3 z wasnej kieszeni. Tak jak mowiles nie jest to jakis pierwszy taki serwer.

Temat do zamkniecia CO do ts3 to ts3 zastepczy a my robimy publiczny ktory bedzie podpiety pod sieć.