Pytanie i propozycje

LVL UP - forum
kamcio96
kamcio96

Witajcie,

Jak wysłać komuś wiadomość na PW? Nie mogę tego znaleźć nigdzie.

Moja propozycja, to zrobienie działu poradniki w Administracja i zarządzanie -> Minecraft, ograniczenie tworzenia wątków, tylko przenoszenie dobrych, zweryfikowanych przez kilka osób. Myślę że będzie pomocne dla wszystkich użytkowników ;)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Tworzenie korespondencji prywatnych jest od poziomu zaufania 3 (Regular).

Im mniej kategorii i im bardziej ogólne one są tym lepiej. Myśle, że narazie nie trzeba tworzyć aż tak szczegółowych sub kategorii.

Pamiętaj, że zawsze mozesz dodać tagi do tematu :)

Karolek
Karolek

Jednak trochę ograniczone to forum, że muszę mieć jakiś poziom zaufania, żeby napisać do kogoś PW.... Może jeszcze przeglądanie tematów zrobicie od poziomu zaufania? :v

kamcio96
kamcio96

Potwierdzam, trochę ograniczone forum :/

Co do tematów, teraz połowa to poradniki, połowa to pytania. Nawet nie wiem co klikać - czasem chce komuś pomóc, a czasem czegoś się dowiedzieć. Podział byłby bardzo wygodny ;)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zgodnie z życzeniem próg do używania PM zostaje obniżony do 1 poziomu zaufania

https://lvlup.rok.ovh/t/prywatne-wiadomosci-dla-prawie-wszystkich/448

Co do kategorii z MC sądzę że obecnie jest okej i nie wymaga to zmian.

Karolek
Karolek

A nie prościej żebyś zablokował do siebie PW?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Tak to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie aby dać od innego poziomu zaufania dostęp do mojego PW ale jeszcze nie wiem jak to zrobić stąd też początkowo dałem PM od wysokiego poziomu.

Karolek
Karolek

@ot Można się tutaj gdzieś reklamować ze swoimi usługami? :>

Aparatnh
Aparatnh

Polatalem po kilku watkach dalem w niektorych nawet like siedze juz jakis czas a nadal pisac wiadomosci ni3 moge to teochu smutne

chix
chix

Mam ten sam problem, nigdzie nie mogę znaleźć przycisku do wysłania pw.

@Ozelot może ty mi wyślesz to pw? Bo jestem zainteresowany twoja oferta w sklepie.

Nohet
Nohet

Aby odblokować wiadomości prywatne, musisz posiadać drugi poziom zaufania.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

W związku ze zmianami na forum obecnie trzeba mieć TL1 aby móc skorzystać z opcji prywatnych wiadomości. https://lvlup.rok.ovh/t/zmiany-w-regulaminie-forum-i-kategoriach/18017/