Pytanie odnośnie wstępnych ustaleń

LVL UP - forum
lobsang
lobsang

Nie jestem obyty z tym forum ale mam pytanie do was wszystkich czy podczas wstępnych ustaleń (współpraca z lvlup) uaktualnialiście swój projekt w temacie na forum czy też cała sprawa została załatwiona na wiadomości prywatnej i dopiero po uzyskaniu zielonego światła uaktualnialiście projekt o postępy na serwerze? Jestem ciekaw waszych opinii.

LinGruby
LinGruby Pionier
lobsang
lobsang

Nie chodziło mi o to jak złożyć podanie i jak ono wygląda ale o to czy osoby, które widziały czy współpracowały/współpracują z lvlup czy podczas wstępnych ustaleń dodawały coraz to nowsze aktualizacje odnośnie ich projektu itd. Czy też cały proces odbywał się "za kulisami" i dopiero po uruchomieniu projektu i współpracy ruszał temat dalej. ;) Pytam o to ponieważ mam konkretne powody ku temu i chciałbym wiedzieć coś więcej od osób które z czymś takim się spotkały bądź widziały podobny temat który opisuje zanim sam temat rozwinę/założę nowy.

LinGruby
LinGruby Pionier

Wystarczy poczytać jak to się odbywa

https://forum.lvlup.pro/c/wspolpraca-z-lvlup-pro

Aktywne Podczas ustaleń Zamknięte Odrzucone

i zobaczyć jak to się odbywa wszystko jest jawne dopiero po zatwierdzeniu dogadywanie się z Michałem @SystemZ na PM

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witaj, Z pewnością uzyskasz tę odpowiedź sam, czytając poprzednie wątki z prośbami o współpracę. Każdy projekt powinien działać tak, by zaprezentować się z jak najlepszej strony przed werdyktem. Nie wszystkie projekty musiały czekać w kategorii #wspolpraca-z-lvlup-pro:podczas-ustalen, ale te które teraz tam się znajdują czekają na zielone światło i ustalają ewentualne warunki. Obstawiam, że każdy projekt jest rozpatrywany przez inny pryzmat, więc ciężko jest cookolwiek tutaj uogólniać. Nie posłuchałeś się mojej rady, by zbyt nachalnie się nie przypominać, SystemZ na pewno o by o Tobie nie zapomniał.

Wszystkie informacje o współpracy masz w linku, który podał @LinGruby . Jeśli próbujesz drążyć temat odrzucenia podania, to uważaj bo to nie przejdzie.

Pozdrawiam, Powodzenia.

lobsang
lobsang

Posłuchałem rady aczkolwiek odnieś się do mojej sytuacji, otrzymujesz odpowiedź i później cisza, każdy ma swoją miarę jeśli chodzi o nachalność ale pytanie co tydzień lub dwa tygodnie czy coś się stało lub zostało nie wyjaśnione z mojej strony bym mógł odpowiedzieć. Nie znam SystemZ tak dobrze jak większość forumowiczów z długim stażem tutaj ale pomyśl o tym w ten sposób że to Ty ubiegasz się o coś, przedstawiłeś cały temat odpowiedziałeś na różne pytania z strony osób trzecich, sam projekt się rozwijał i po tym wszystkim cisza przez ponad miesiąc, podczas gdy widziałeś że osoba z która powinieneś się kontaktować i czekasz na jej odpowiedź udziela się na innych tematach i wątkach.

Ps. Nie drążę tematu odrzucenia, jedynie szukam odpowiedzi gdzie konkretnie popełniłem błąd.

Pozdrawiam.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Ciężko jest mi to sobie wyobrazić, bo od zawsze staram się robić na swoim 😛. Postaram się zrozumieć Ciebie i Twoją sytuację, ale zrozum też nas i postaw się w miejscu administratora. Tworząc zbędny ruch denerwujesz i przyśpieszasz... Nikt nie lubi być pośpieszanym.

SystemZ wyjaśnił swoją decyzje - nie wiem po co jest dyskusja w tym temacie.>SystemZ:

Rozumiem że to trwa dłużej niż zazwyczaj lecz ciągłe poganianie mnie bez pokazania aktywności kończy się w tym wypadku odrzuceniem projektu. Widzę że się nie dogadamy więc rezygnuję co by uniknąć ewentualnych problemów w przyszłości. Jak już wyżej pisałem wszystkie istotne wiadomości znajdziesz w wątku z współpracą. Powodzenia

lobsang
lobsang

Rozumiał bym zbędny ruch kiedy zachowywał bym się dość nachalnie, bez żadnej logiki czy myślenia o tym ze ktoś może być zarobiony co zreszta zaznaczyłem w moich pytaniach. Nikt nie lubi być przyspieszany fakt zgodzę się ale nikt też nie lubi być zignorowany. Nie poruszylbym tego tematu w żadnym wypadku gdybym nie obserwował ruchu na forum w postaci nowych tematów, odpowiedzi w różnych wątkach, podczas gdy ja czekałem, a projekt wraz z całością od pluginow po reklamę był gotowy. Zgodził bym się z "wyjasnieniami" lecz jest ale jak sam SystemZ napisal - "widzę ze się nie dogadamy" ale gdzie była jakakolwiek dyskusja? Nie mialem zamiaru tworzyć tego wątku bo mam taki kaprys bo ktoś czegos mi nie dał, bo wręcz przeciwnie dostałem. Zdanie ze jeżeli będę pytać o konkretne wyjaśnienie gdzie pojawił się problem w współpracy otrzymam warna na forum. Zabrzmiało mi to trochę jakbym był niechciany bo szukam błędu który nastąpił jak widać.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Jak już wspomniałem na PM, dalsze pytanie o zamknięty już temat będzie warnem. Oto oficjalny warn, następna czynność to ban, proszę o dokładne czytanie tego co napisałem już wcześniej:

SystemZ:

W przypadku gdy lvlup.pro odrzuci propozycję współpracy - napiszę o tym post a wątek może zostać zamknięty. Zgodnie z ustaloną wewnętrzną polityką nie zawsze będę w stanie napisać bezpośredniego powodu takiej decyzji.Taka decyzja jest ostateczna i nie podlega dalszym negocjacjom a tworzenie następnych wątków z tym samym/bliźniaczo podobnym projektem lub pytaniem dlaczego propozycja została odrzucona może zostać nagrodzone banem o ile wyraźnie nie napisałem że można zamieścić projekt ponownie.

Bezpośredni powód nie zawsze zostanie podany tak samo jak rating banku przy kredycie nie będzie nigdy jawny do końca.

Odpowiedziałem już kilka razy na to samo pytanie więc zamykam wątek.