Rabat dla stałych klientów

Rozwiązane
nagrodzone, panel-lvlup-pro, oferta
jahumen
jahumen Pionier

Witam, sugerowałbym dodać skromne zniżki dla stałych klientów. Stałym klientem można by nazwać osobę, która posiada już konto x czasu (i coś już zakupiła) i/lub zamówiła już y usług i/lub zamówiła usługi za łączną kwotę z. Taka zniżka nie musiałaby być duża, mogła by wynosić około 10%, maksymalnie 20%, a zachęciłaby wiele osób do korzystania/wrócenia do lvlup. Pozdrawiam i liczę na akceptacje.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Fajne są promocje, co? 😄 Też tak myśle.

Co do takich "obniżek" to istnieje cos mniej wiecej takiego. Jeśli kupujesz np. Serwer WWW na rok (załóżmy standard) płacisz 75 zł (2 miesiące masz gratis), bo normalna cena tego pakietu to 7,50 ;) . I to jest fajne .

Co do takich promocji "lojalnościowych" to powinna byc to inicjatywa odgórna (nie oddolna jak to jest teraz) czyli powinna wychodzić od właściciela hostingu.

Mi tam ceny w LVL UP odpowiadają... Fajnie jest jak można liczyć na promocje, ale za dobrą usługę trzeba cos zapłacić :slight_smile

Powodzenia, zagłosowałem, moze to Ci pomoże :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Pomysł spoko, jestem za.

Co do kwot/procentów to potrzebuję trochę czasu do obmyślenia. Jeśli chodzi o sam techniczny aspekt jak by to wyglądało i na jakiej podstawie to tu nie mam pomysłów jeszcze.

happi
happi

Ty od każdego chcesz rabat. Ode mnie też. 😆

Tak, bo dobry pomysł.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Mamy już to częściowo zrobione, pracujemy też nad rozszerzeniem zniżek.

https://lvlup.rok.ovh/t/rabaty-dla-stalych-klientow-za-staz-konta/9159