Rabaty dla stałych klientów za przedłużanie ważności usługi VPS

LVL UP
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wszystkim naszym klientom korzystającym z aktualnej oferty pakietów VPS KVM mam przyjemność zaprezentować nową zniżkę z bardzo przejrzystymi zasadami.

Każdy miesiąc ważności usługi daje 0,5% rabatu aż do 24 miesięcy czyli za usługę z ważnością 2 lata od utworzenia uzyskamy 12% rabatu na każde następne przedłużenie ważności.

Dodatkowo ta zniżka łączy się z tą za staż konta: https://lvlup.rok.ovh/t/rabaty-dla-stalych-klientow-za-staz-konta/9159

Oznacza to że obecnie można uzyskać aż do 17% rabatu na przedłużenie ważności 🤑

kotyk
kotyk Regularny

Super. Przed chwilą znalazłem konto z 2014 roku :slight_smile:

DoreK
DoreK α-tester v3

Dobre, rabatowe :D Fajnie, że łączy się z rabatami za staż konta ;)

Patbox
Patbox

Każdy rabat mile widziany 😉

Pantoflarz
Pantoflarz

Tez mi to nie działa:(

Qmis
Qmis

Powinniście też dać na open vz te, które są w obiegu może nie każdy chce mieć KVM totalna faworka.

bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

OpenVZ to usługa, która powinna zniknąć jak najszybciej, utrzymanie jej na pewno generuje dodatkowe problemy dla Pana Michała, rabaty są dodatkową zachętą żeby odejść od przestarzałych ofert.

Jakub
Jakub

oraz generuje dodatkową stratę czasu i kosztów.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Pantoflarz:

Tez mi to nie działa:(

Jaki masz plan taryfowy? Tylko aktualne ze strony są objęte zniżkami

Qmis:

Powinniście też dać na open vz te, które są w obiegu może nie każdy chce mieć KVM totalna faworka.

Nie zależy nam na tym aby pakiety OVZ się utrzymywały jak najdłużej, wręcz przeciwnie. Ale każdemu kto zdecyduje się na przejście możemy też zaoferować 50% rabatu na zakup KVM. Wystarczy napisać ticket.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dziś wprowadziliśmy jeszcze jedno udogodnienie rabatowe, głównie dla klientów chcących przejść z OVZ na KVM.

Możemy przepisać datę utworzenia serwera VPS OVZ na nowy serwer KVM jako datę od której należy liczyć zniżki.

Oznacza to że przy nowym VPS KVM uzyskacie wtedy zniżki zupełnie jakby KVM było aktywne np. 2 lata. Jeśli więc chcecie skorzystać z wcześniej wspomnianej zniżki 50% na zakup oraz przenieść zniżki na przedłużenie ważności, napiszcie ticket :slight_smile:

Lempik
Lempik

Ale VPS można przedłużać tylko o 30 dni?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nic nie stoi na przeszkodzie aby wcisnąć ten przycisk kilka razy :slight_smile: Każde kliknięcie powinno być coraz tańsze gdyż brana jest pod uwagę data ważności usługi.

Lempik
Lempik

W tym wątku zrozumiałem, że będzie możliwe przedłużenie na dłuższy okres - na razie za pomocą ticketu (a później pojawi się opcja w interfejsie). https://lvlup.rok.ovh/t/rozwazam-serwer-mc-na-vps-budzet/8627/#7

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Postaram się to rozpisać w miarę obrazowo. Są obecnie dwa sposoby na przedłużenie ważności usługi, przez panel i przez ticket. Ten przez ticket zostanie zastąpiony inną opcją w panelu i wszystko się uprości.

W panelu

Używając przycisku "przedłuż ważność" możesz go opłacić na tyle miesięcy ile chcesz. Każdy miesiąc będzie coraz tańszy, aż do 12% rabatu w przypadku 2 lat ważności serwera. Można więc przedłużyć o miesiąc ale można też o rok czy dwa, będzie po prostu trochę więcej klikania.

Tak więc zarówno klienci regularnie opłacający serwer co miesiąc jak i Ci którzy od razu wyklikają na rok - mają tą samą zniżkę bez potrzeby tworzenia ticketa

Przez zgłoszenie

Korzystając ze zgłoszenia przysługuje inny rabat, za opłacenie z góry za 6 msc - 5% oraz za 12 msc - 10%

Jeśli jest się świeżym klientem, ten wariant jest bardziej korzystny jeśli mamy już przygotowaną sumę za pół roku czy rok ale jednak trzeba wyłożyć od razu całą kwotę a nie zawsze każdy tyle może.

tirex
tirex

SystemZ:

Tak więc zarówno klienci regularnie opłacający serwer co miesiąc jak i Ci którzy od razu wyklikają na rok - mają tą samą zniżkę bez potrzeby tworzenia ticketa Nie wiem czy było coś zmieniane w tym kierunku, ale nie zawsze jest liczone dodatkowe 0.5% za każdy miesiąc. Na zdjęciu poniżej widać, że przedłużyłem dwa razy tą samą usługę z rabatem 6% Po dzisiejszym przedłużeniu usługi rabat zwiększył się do 6.5% image|690x188

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wydaje mi się że jesteś pierwsza osobą która zgłasza ten błąd. Możliwe że ma na to wpływ ostatnie bezpłatne przydzielenie ważności związane z ostatnimi restartami o ile ta sytuacja też dotyczyła Ciebie

https://lvlup.rok.ovh/t/awarie-2020/13151/#9?u=systemz

Kod który to obsługuje w panelu v4 jest dość solidny. Obecnie ciężko będzie mi skorelować dane i ustalić przyczynę bez kilku osobnych przypadków 😦 Daj znać czy następnym razem/miesiącem mechanizm "nadrobi" zniżkę. Obstawiam że w kwietniu panel v4 całkowicie przejmie kwestie płatności, wtedy będę mógł rozebrać to na części pierwsze i jeszcze raz się upewnić że jest to naliczane poprawnie.

Jeśli ktoś inny ma podobny problem, dajcie znać.

aggankx
aggankx

zdarzyło mi się tak z rok temu