Rpg - real-life

Zombie
współpraca-odrzucone
ZeboGaming1337
ZeboGaming1337

Nazwa projektu

RPG - RealLife - Średniowiecze

Cel

Zbudowanie dużego miasta w stylu średniowiecznym, mamy już zbudowane połowę mapy i 1/3 pluginów

Plany

Chcemy ukończyć budowę w 100% i wypuscić serwer.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami

Serwer VPS 8GB RAM EU ze względu na duże operacje w WorldEdit i utrzymanie graczy. Mamy 9 budowniczych i zalezy nam aby utrzymało to i graczy. Serwer TS3 45 slotów Bardzo przyspieszyłoby to budowę dzięki lepszej komunikacji między budowniczymi i graczmi Hosting WWW pakiet Brąz

Co mogę zaoferować w zamian

Zamieścimy napis i logo lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW, YT oraz w tle na fanpage'u FB Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 10min. Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Serwer jest oryginalny ponieważ nigdzie nie widziałem serwera RPG i RealLife połączonego w jedno w stylu średniowiecznym.

Oryginalność zapewnia oryginalna mapa pluginy i system ekonomi.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Serwerów TS nie sprzedajemy, post napisałeś już w kategorii Aktywne (sprytnie ;) ), VPS mam nadzieję KVM sobie wybrałeś. Ogólnie projekt nie jest unikalny, są już takie serwery nawet MaRPG. System ekonomii nie jest oryginalny, każdy serwer taki ma. Moja opinia jest krytyczna, wiem. Tak już jest że patrzy się na same wady a nie zalety, ale taka jest tu również moja rola. Krytyka, która prowadzi do zmian.

ZeboGaming1337
ZeboGaming1337

kategoria zostala domyslna

co do tego o ekonomii, nie wiesz a już oceniasz?

koweq
koweq

ZeboGaming1337:

Chcemy ukończyć budowę w 100% i wypuscić serwer.

Ambitnie XD>ZeboGaming1337:

Serwer TS3 45 slotów

TS'a nie ma już w ofercie.>ZeboGaming1337:

mamy już zbudowane połowę mapy i 1/3 pluginów

pokażesz co zrobiliście?>ZeboGaming1337:

Zamieścimy napis i logo lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW, YT oraz w tle na fanpage'u FB Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 10min.

czyli reklama jaką proponuje każdy>ZeboGaming1337:

Serwer jest oryginalny ponieważ nigdzie nie widziałem serwera RPG i RealLife połączonego w jedno w stylu średniowiecznym.

To że nie widziałeś nie znaczy że nie istnieje>ZeboGaming1337:

Oryginalność zapewnia oryginalna mapa

eee.... co?

Podsumowując - nic ciekawego, prezentacja nie jest dopracowana i rozwinięta. Pokaż jakieś efekty pracy itd.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt odrzucony