Ryneczek wPLN LVL WYŻEJ - Kup i przedłuż VPS aż 50% taniej

Projekty użytkowników
MinerPL
MinerPL
chlebq
chlebq

👀

White_Foxie
White_Foxie

Odważnie, ale na 100% zaraz wleci permik albo przynajmniej post zniknie za umieszczenie w nim linku do discorda. Ale i tak łap <3

chix
chix

haha, kurs wpln robi brrrrrr

Zaaxel
Zaaxel

Czy to będzie oznaczało, że będzie koniec handlem wPLN i nie będą transferować ich? Czy po prostu nie będzie tylko tego działu ale jednak nadal będzie można transferować wPLN?

Cinu
Cinu

Rynek na forum został usunięty, ale wPLNy można w dalszym ciągu przelewać.

MinerPL
MinerPL

Odświeżam.

Libter
Libter Developer

Serwer faktycznie działa, handel odbywa się w przyjaznej atmosferze, polecam :)

MinerPL
MinerPL

Dziękujemy za 100 osób na serwerze, z tej okazji organizujemy konkurs na 3x15wpln.

Baraniak
Baraniak

Polecam serwer, szybka mozliwość kupienia WPLN'ów :slight_smile: Dobra robota!

michociaak
michociaak

Polecam.

ivallpl
ivallpl

Niestety nie moge polecic tego Discorda jako rzetelnego zrodla o sprzedawcach i ich zaufaniu. Posiadanie na serwerze rangi Zaufany sprzedawca budzi pewnego rodzaju zaufanie ze sprzedajacy nie scamuje, mimo to zasady przyznawania takiego wyroznienia nie sa do konca jasne. Spelniam wszystkie wymagania na uzyskanie takiej rangi, niemniej jednak administracja usilnie nie chce mi go dac, bardzo zwinnie omija wszystkie pytania o jej nadanie a takze zachowuje sie dosyc niehonorowo po cichu usuwajac opinie o mojej osobie czy tez oferty sprzedazy domen. Jesil juz zdarzy im sie odpowiedziec twierdza, ze nie jestem osoba zaufana, wyglada to jakby bardzo precyzyjnie kontrolowali kto dostanie ta range a kto nie. Zasade ta stosuja wobec "tych mniej lubianych", bo np @DBanaszewski (nikogo nie atakuje, chce tylko pokazac dzialania administracji) nie spelnia w pelni wymogow (brak zadnej opinii na kanale #opinie), a mimo to otrzymal role. image|260x76 - wiadomość skierowana przez administratora do @Dudix image|690x293 Jak widac na serwerze sa rowni i rowniejsi, a szkoda, bo pomysl fajny.

chix
chix

Polecam.

MinerPL
MinerPL

Odświeżam.

chix
chix

Bump

XANT3R
XANT3R

Polecam, przeprowadziłem już tam wiele transakcji i jestem w pełni zadowolony.

chix
chix

Bump

MinerPL
MinerPL

Bump

chix
chix

Bump

chix
chix

Bump

anon58059726
anon58059726

Polecam Zakupiłem, rzeczywiście taniej można przedłużyć VPS na LVLUP

MinerPL
MinerPL

Bump

chix
chix

Bump

MinerPL
MinerPL

Bump

MinerPL
MinerPL

Bump

MinerPL
MinerPL

Bump

MinerPL
MinerPL

Bump

KutiF
KutiF

Bump i polecam :nosacz:

dwdmca
dwdmca

bump, polecam :slight_smile:

MinerPL
MinerPL

Bump

MinerPL
MinerPL

Bump

MinerPL
MinerPL

bump

MinerPL
MinerPL

bump

MinerPL
MinerPL

bump

anon82274658
anon82274658

Bump, polecam

MinerPL
MinerPL

Bump

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.