Server hardcore nowej generacji - Vethc.pl

Zombie
współpraca-odrzucone
ZinuuuS
ZinuuuS

Nazwa projektu: VetHC.PL

Cel: Mamy zamiar stworzyć serwer hardcore od graczy dla graczy

, ponieważ w Polsce aktualnie nie ma żadnego dobrego serwera hardcore prócz "MCHC" wszystkie inne serwery typu Easyhc. są Pay2Win my mamy zamiar wprowadzić tylko UnBany oraz rangi VIP które nie będą dodawać praktycznie nic. Unbany dodajemy ponieważ na naszym serwerze będzie ban na 2dni ! Lecz ranga VIP jest po to by pokazać, że dana osoba która zakupiła te rangę pomogła w budowaniu serwera. Ranga VIP dodaje jedynie powiększony drop o 0.23% nie o 50% jak na innych serwerach oraz ta ranga nie dostaje żadnych udogodnień jedynie Prefix oraz wspomniany wcześniej powiększony drop o 0.23%.

Co udało nam się zrobić: Udało nam się napisać autorskie pluginy nie ściągane z Internetu,

stworzyliśmy także publiczny Team-Speak3 dla graczy naszych serwerów ponieważ projekt VetHC.PL nie jest jedynym naszym serwerem lecz ten projekt jest naszym największym projektem.

Plany: Naszym planem jest dotarcie do jak największej liczby graczy i pokazanie, że nie jest to

serwer Pay2Win oraz planujemy zrobić "reaktywację" starego serwera hardcore "SKKF" by gracze mogli pograć dłużej niż tydzień na jednej edycji przeróżnych serwerów typu Easyhc.

Osoby/organizacje biorące udział (linki): Nie jest do zliczenia ile osób bierze udział w tworzeniu tego serwera ponieważ wiele topowych gildii ze starego hardcora pomaga nam właśnie stworzyć idealny serwer dla graczy, serwer jeszcze nie jest idealny lecz dążymy do tego.

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki): Większość Youtuberów ze starego hardcora.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp): serwer dedykowany KVM 32G RAM oraz Stronę WWW do naszego serwera

Co mogę zaoferować w zamian: W zamian za współpracę z nami, umieścimy banery na naszej stronie WWW oraz gdzie tylko możemy dodamy napisy "serwer by Lvlup.pro" oraz możemy

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz: Uważam, że projekt ten jest unikalny

ponieważ aktualnie nie ma dużo serwerów hardcore prócz MCHC, lecz nie jest to serwer hardcore jak MCHC ponieważ bardzo się od niego różni pluginami.

luxDev
luxDev Pionier

Polecam Ci poprawić prezentację, dokończyć przedostatnie zdanie, oraz ostatnie, i wtedy można zacząć czytać :)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Coś się popsuło i prezentacja jest źle widoczna przez co staje się nie czytelna. Proponuje inaczej pobawić się nagłówkami, pomoc w tym zakresie znajdziesz w tym wątku: https://lvlup.rok.ovh/t/formatowanie-postow-na-forum-skladnia-markdown/390

Przejdźmy jednak do sprawy nieco ważniejszej - projektu.

ZinuuuS:

ponieważ w Polsce aktualnie nie ma żadnego dobrego serwera hardcore prócz "MCHC" Serwerów Hardcore w Polsce jest jak grzybów po deszczu, jedne lepsze, drugie gorsze a trzecie beznadziejne :/ ale są, i jest ich dużo.

ZinuuuS:

pokazanie, że nie jest to serwer Pay2Win oraz planujemy zrobić "reaktywację" starego serwera hardcore "SKKF" by gracze mogli pograć dłużej niż tydzień na jednej edycji przeróżnych serwerów typu Easyhc.

Strzał w stopę - @SystemZ wspomniał już o reaktywacjach starych serwerów: O kategorii Współpraca z lvlup.pro:

SystemZ:

Od siebie mogę jeszcze dodać że kopie znanych serwerów nie przejdą.

Sądzę, że serwer dedykowany KVM o pamięci 32 GB Ram to stanowczo za dużo jak na jeden mały serwer.

W miejscu "Osoby/organizacje biorące udział (linki):" zaprezentuj Youtuberow oraz swoją ekipę ;)

Jestem na nie, prezentacja jest bardzo ogólna :(

koweq
koweq

Ta prezentacja wygląda okropnie :( prawie wszystko pogrubione.... Za ten wygląd jestem na NIE... Jak poprawisz to pomyśle :P

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nie wiem czy podarowanie serwera dedykowanemu osobie która nie daje sobie rady z formatowaniem postu mimo okienka z podglądem to dobry pomysł.

ZinuuuS
ZinuuuS

@SystemZ Szczerze ? nie wiem co ma formatowanie postu do robienia serwera ;)

Marcoral
Marcoral Pionier

To Ci wytłumaczę. W prostych słowach świadczy o inteligencji osoby zainteresowanej i podejściu do tematu.

Miszaaaa
Miszaaaa

Proszę Pana jednym z właścicieli projektu VetHC.pl jestem ja a z powodu tego, że byłem zajęty poprosiłem o pomoc ZinuuuS. Jeżeli można proszę o możliwość kolejnego wstawienia pomysłu na Forum tym razem w lepszej odsłonie oraz poprawionym wyglądzie estetycznym.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ok, zamykam ten wątek. Przygotujcie się lepiej na następny raz, lepiej wolniej ale dokładniej ;)