Serwer CS:GO na małej przestrzeni dyskowej

Zombie
WoZZowskY
WoZZowskY

Witam Mam pewien problem z instalacja serwera CS:GO na VPS od LVLUP.PRO z 15GB miejsca na dysku. Podczas instalacji serwera i pobierania plików nagle wywala instalator z powodu braku miejsca na dysku. Ale przecież sam CS:GO waży ok 7GB wiec cos jest nie tak. Czy mógłby mi ktos pomóc z tym problemem ? Z góry dziękuję za odpowiedź ! PS Jeżeli zły dział to bardzo proszę o przeniesienie, nie jestem najlepszy w segregacji 😛

Glupikocz
Glupikocz

WoZZowskY:

przecież sam CS:GO waży ok 7GB

Sam csgo może i tak ale każda mapa itp itd dodaje ci mb teraz ja na pc mam csgo 60gb bo gram na serwerach społecznościowych a wracając do tematu polecam pobrać serwer na kompa ponieważ pliki serwera warzą ~12GB wieć musisz na pc usunać niepotrzebne mapy pliki których nigdy nie użyjesz jak dobrze to zrobisz to możesz usunąć nawet 4gb

DoreK
DoreK α-tester v3

Dokładnie. Dlatego uważam, że @SystemZ powinien dać możliwość indywidualnego ustawienia parametrów oferty (coś w stylu pasków którymi się przesuwa w lewo czy prawo):

  • wirtualizacja (no to już jest)
  • RAM
  • CPU
  • dysk Tak jak to jest na niektórych hostingach. Wtedy klient będzie mógł dopasować ofertę do swoich potrzeb.
LinGruby
LinGruby Pionier

DoreK:

Wtedy klient będzie mógł dopasować ofertę do swoich potrzeb.

to dam Ci taki przykład:

klient wybiera sobie np: RAM - 32 Gb, CPU - 2 rdzenie, dysk - 100 Gb / a reszta zasobów na maszynie nie wykorzystana i nic innego się już nie postawi bo jeden klient ma 32 Gb RAM fizycznej pamięci na serwerze ;-)

a nawet jakby tak było to na pewno cena takiego serwera byłaby proporcjonalnie wyższa

a niestety każdy by chciał na pewno dużo ( zasobów ) i tanio ( ale jedno nie idzie w parze z drugim ) :-)


takie luźne rozmyślania

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

DoreK:

Dlatego uważam, że @SystemZ powinien dać możliwość indywidualnego ustawienia parametrów oferty (coś w stylu pasków którymi się przesuwa w lewo czy prawo):

Chyba opisywałem już wcześniej że nie jest to technicznie możliwe przy obecnej ofercie. Przy obecnie używanym sprzęcie to najlepsze co da się wyciągnąć a inne oferty sprzętowe są już od razu zauważalnie droższe.

WoZZowskY
WoZZowskY

Czyli nie upcham serwera CS:GO na tym VPS 15GB ?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nie wiem, zależy ile dokładnie waży teraz aktualna wersja CSGO. Ostatni raz grałem w ten tytuł i miałem serwer w styczniu 2016. Czekamy na odpowiedź innych.

AidisProPlayer
AidisProPlayer

Niestety nie postawisz serwera cs:go na 15gb. Sam Próbowałem.

Glupikocz
Glupikocz

SystemZ:

Chyba opisywałem już wcześniej że nie jest to technicznie możliwe przy obecnej ofercie. Przy obecnie używanym sprzęcie to najlepsze co da się wyciągnąć a inne oferty sprzętowe są już od razu zauważalnie droższe.>SystemZ:

Nie wiem, zależy ile dokładnie waży teraz aktualna wersja CSGO. Ostatni raz grałem w ten tytuł i miałem serwer w styczniu 2016. Czekamy na odpowiedź innych.

Panie Michale powiem tak teraz pliki do Counter Strike Globalne Ocieplenie warzą dokładnie 14.56 GB wiec ta oferta przestaje już wchodzić w grę dlatego trzeba by było pobrać pliki na pc usunąć z 4gb i dopiero wtedy ja sam był bym wdzięczny jak by było 20 a nie 15 gb 😃 a co do ustawiania sobie samemu tych serwerów w sensie VPS np ram itd to jest to fajne ale na pewno 30% droższe i 3/4 by tego nawet nie wykorzystały ale naprawde ta pamięć strasznie jest denerwująca szkoda że np za 5zł wiecęj nie można sobie z 5 gb dokupić jeżeli jest to w jaki kolwiek sposób możliwe mógłby pan daj w tej pierwszej ofercie OPENVZ te 20gb :D dziekuje za odczytanie i pozdrawiam i czekam na odp w sprawie tego CSGO i tych VPS Pozdrawiam


Glupikocz
Glupikocz

Tak jak mowie pobierz na kompa serwer do csgo usuń mapy pliki itp ci nie potrzebne i to jakieś z 4gb usuniesz czyli zostanie jakoś ~10GB wiec dasz rade ts3 też postawisz i dodasz source i metamoda i nawet stronę upchniesz na siłę :D

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Glupikocz:

30% droższe

Śmiem twierdzić, że nawet o 100% więcej niż obecnie VPS KVM ;P

Glupikocz
Glupikocz

Nieznajomy11:

Śmiem twierdzić, że nawet o 100% więcej niż obecnie VPS KVM 😜

Starałem się aż tak nie przesadzać

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Tutaj dochodzą prawdopodobnie koszty platformy, np. openstack i utworzenia oddzielnej infrastruktury. Nie da się współdzielić zwykłych lvlupowych VPS z tymi indywidualnymi w normalny sposób :P

Glupikocz
Glupikocz

A tam gadasz durnoty po prostu

  1. Nikt za 2GB RAM 10GB DYSK i Procka 3.8 nie da 200zł XD jak jest w orange :D
  2. Pewnie Panu Michałowi się nie chcę zrobić [Żartuje]
Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Glupikocz:

A tam gadasz durnoty po prostu

Taka jest prawda, tutaj nie ma skali jak w ovh. Nie da się tak zbić cen.

myślisz dlaczego lvlup tego nie używa i ma tak tanie vpsy?