Serwer CS:GO

Pytania i problemy
WoZZowskY
WoZZowskY

Witam Mam parę pytań dotyczących serwera CS:GO.

  1. Ile ramu jest potrzebne dla serwera 10 slotów 128 Tickrate ?
  2. Ile miejsca na dysku zajmuje serwer ?
  3. Jaką ofertę serwera VPS OpenVZ z hostingu LVLUP.PRO musiałbym kupic aby cieszyć się do płynną grą bez ścinek na tym serwerze ? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)
LinGruby
LinGruby Pionier

WoZZowskY:

Jaką ofertę serwera VPS OpenVZ z hostingu LVLUP.PRO musiałbym kupic aby cieszyć się do płynną grą bez ścinek na tym serwerze ?

Ad 3. Odpuść sobie OpenVZ tu masz -> https://lvlup.pro/oferta/vps-kvm-game-pro/

WoZZowskY
WoZZowskY

Wiem, że KVM jest lepszy tylko chodzi o to żeby nie wydawać za dużo kasy :) Nie potrzebuje tez ochrony Anty DDoS bo to nie będzie serwer publiczny tylko taki maly serwerek dla mnie i znajomych żeby po szkole można było sobie w CS popykać.

Znajak
Znajak Pionier

Skopiuje Ci odpowiedź z jednego z forum "na 3gb ramu i np 32 slotach ewetualnie (24) utrzymało by 128 TR" mam nadzieje że powie Ci to więcej niż mi, jak możesz daj znać czy Ci coś to dało. :slight_smile:

Fallen
Fallen Pionier

Ramu to on mało potrzebuje. Przy cs:go potrzebny jest procek minimum 2rdzenie oraz 20gb dysku

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Osobiście nie sądzę aby tickrate 128 miał sens. Valve miało powód ustawiając domyślną mniejszą wartość.

WoZZowskY
WoZZowskY

To się raczej nie opłaca stawiać tego na VPS o wiele taniej wyjdzie jak kupie osobno serwer CS:GO Szkoda że na LVLUP.PRO jest tak malo miejsca na dysku 😦

Fallen
Fallen Pionier

Hmm i tu z tobą się nie zgodzę. Przerabiałem już gotowe hostingi danej gry. Masz swoje wiesz na czym stoisz i nie martwisz się o to że debil który stoi na tej samej maszynie chwali się swoim kolegom że jego serwer jest nie do ruszenia i później pada cały host.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Fallen:

Masz swoje wiesz na czym stoisz i nie martwisz się o to że debil który stoi na tej samej maszynie chwali się swoim kolegom że jego serwer jest nie do ruszenia i później pada cały host.

Na podstawie tego oraz banów wręczanych przez Valve na IP nie oferuję hostowanych serwerów CSa :slight_smile:

Fallen
Fallen Pionier

Własnie system może dało by rade zwiększyć pojemność dysku nawet poprzez ticket i za dodatkową opłatą. Powinno to przyciągnąć osoby które chcą postawić własnie serwer cs :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dysk nie jest i nie będzie do dokupienia w obecnych ofertach i nie zapowiada się zmiana tego. Jeśli dysku jest mało to należy przejść na wyższy pakiet.

Jest to kwestia niższych cen. Przy większym dysku znając życie 2GB RAM dla KVM kosztowałoby z 39,90 zamiast 29,90 a to już trochę dużo.

NightmareFallen
NightmareFallen

Ja sam miałem serwer cs:go na lvlup.pro. Korzystałem wtedy z pakietu openvz eu 4GB RAM serwer działał płynie i jeszcze teamspeaka tam miałem, a więc spokojnie :)

WoZZowskY
WoZZowskY

Starcza miejsca na dysku ?

Zenez
Zenez

A czy TeamSpeak3 bądz serwer CS się ścina ?

koweq
koweq

@Zenez

NightmareFallen:

działał płynie

Czytaj uważnie.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.