Serwer dedykowany i dodanie dodatkowych ip

Pytania i problemy
Axbriv
Axbriv

Cześć, posiadam serwer dedykowany z zainstalowanym ubuntu 18.04 a także dokupione adresy ip failover, i chciałbym je przypisać do serwera tak aby panel pterodactyl je mogł używać, wie ktoś jak można to wykonać?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Do serwera dodaj je zgodnie z dokumentacją hostingu. Jeśli masz z tym problem, daj znać o jakim hostingu jest mowa.

Co do Pterodactyla, zwyczajnie wejdź w allokacje IP na danym node, a następnie dodaj w menu po prawej IP wraz z jego aliasem (powiedzmy, że chodzi o jakąś ładną subdomenę do niego podpiętą) i zakresem portów.

Axbriv
Axbriv

@Timo, do pterodactyla wiem jak dodać, posiadam w ovh, wcześniej korzystałem z tej dokumentacji https://docs.ovh.com/gb/en/dedicated/network-ipaliasing/

/ etc / systemd / network / 50-default.network Wtedy po otwarciu tej ścierki mogłem dodać, teraz jak ją otwieram to jest pusty plik

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro
Axbriv
Axbriv

@Timo Tak, tylko że jak otwieram /etc/netplan/50-cloud-init.yaml nie bardzo wiem jak to wpisać tam bo jest dość długa lista tam jak na poniższym screen Obraz|413x500

aggankx
aggankx

Trochę słaby sposób cenzury, na upartego idzie wszystko i tak odczytać

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.