Serwer do nagrywania filmów o budowaniu - tworzenie mapy

Zombie
współpraca-odrzucone
trollu106
trollu106

Witam prowadzę kanał w serwisie YouTube - trollu106 Zajmuję się głównie tematyką minecraft... co za tym idzie wymyśliłem ostatnio nową serię, w której buduję z odcinka na odcinek średniowieczne miasto.... ale chciałem to jeszcze bardziej urozmaicić zapraszając innych youtuberów i budowniczych. Do tego właśnie potrzebny będzie mi nieduży serwer z możliwością wgrania kilku podstawowych pluginów (np. world edit). Wspaniale byłoby gdyby można było wgrać własną mapę ponieważ custom teren wygląda znacznie lepiej.... Dlatego piszę do was. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam :) Mam Już wstępny zarys miasta oraz chętne osoby do nagrywania i budowania. Mapa po ukończeniu zostanie opublikowana z możliwością darmowego pobrania ;) 690x356

[link do kanału] www.youtube.com/Trollu106PL skype: trollu106.widzowie

LinGruby
LinGruby Pionier

Na dzień dobry zapoznaj się z https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-wspolpraca-z-lvlup-pro/103

Bo puki co bez składu i ładu.

Marcoral
Marcoral Pionier

W ramach offtopu: Nie chciałbyś może zrealizować swojego projektu na MaRPG? Potrzebujemy zarówno dobrych budowniczych, jak i youtuberów, a mogę z całą świadomością stwierdzić, że nasz projekt jest solidnym pretendentem do światowej czołówki serwerów RPG (polecam zapoznać się z naszym wątkiem). Rozważ proszę moją propozycję :)

Xepio
Xepio Pionier

Podpinam się do wypowiedzi @Marcoral, ogólnie poszukujemy doświadczonych ludzi na stanowisko budowniczego, a niestety niektórzy co składali podania nie spełniali wymagań lub życzą sobie chorych pieniędzy :D Tak wiec pisze do ciebie jako budowniczy naszego serwera, dobrze by było jakbyś chciał się zaangażować w nasz projekt, pracy jest ogrom...i nasza mapa główna ma wymiary 12000x12000 + jakieś wyspy i taki cały teren trzeba jakoś zagospodarować ^.^

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Serwer nie spełnia podstawowych założeń tej kategorii.