Serwer do nagrywania - sredniowieczna mapa [reupload]

Zombie
współpraca-odrzucone
trollu106
trollu106

Witam, piszę po raz drugi...mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie już jasne :)

Krótki opis Chcę stworzyć mały serwer prywatny, który będzie służył mojej ekipie do zbudowania średniowiecznej mapy. Będzie to mapa składająca się z kilku królestw. Każde królestwo byłoby osobnej "rasy" czyli np. Krasnoludy, ludzie, elfy itd. Podczas budowania nagrywałbym również odcinki, w których pokazywałbym jak zbudować poszczególną budowlę, jakieś fajne triki budowlane oraz podstawowe komendy do world edit'a. Będzie to również mógł być spawn serwera. Po ukończeniu budowania, projekt udostępnilibyśmy na moim kanale do darmowego pobrania dla wszystkich chętnych!

Zapotrzebowanie na serwer Potrzebowałbym serwera (prywatnego), który posiadałby ok. 20 slotów, zależałoby mi i to BARDZO na możliwości wgrania własnego save'a... ponieważ stworzyłem już odpowiedni custom teren, na którym zacząłem tworzyć mój projekt.

Dodatkowe informacje Mam już ekipę, która składa się z ok. 10+ osób. Do odcinków chciałbym zapraszać również innych budowniczych i YT'berów. Przed każdym odc z serwera wstawiałbym "trailer" informujący o współpracy z waszą stroną. Screenshot z mapy: 690x356 Link do filmu na temat Poradników do budowania: https://youtu.be/BejK8PIgFEg

Kontakt/kanał youtube

To by było na tyle z mojej strony. W razie niejasności proszę o kontakt, poprzez maila, komentarz lub skype, pozdrawiam trollu106 ;)

kacper_o
kacper_o

Nie rozumiem po co tworzysz drugi raz to samo...

luxDev
luxDev Pionier

Jaki zysk z tego miałby Michał? (SystemZ)

koweq
koweq

Proszę zapoznać się z tym: https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-wspolpraca-z-lvlup-pro/103/#3

I poprawić prezentację.

(@adminek153 wyprzedziłem cię! :D)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Drugi raz to samo - zero czytania przed pisaniem. Gdybym mogła to zamknęłabym oba wątki i dała bana, ale w tej kategorii władzę ma System. Przekażę mu żebyś dostał większy priorytet, bom się zdenerwowała.

trollu106
trollu106

Za pierwszym razem niby było niejasno :/

trollu106
trollu106

Rozumiem, że to właściciel? Oczywiście reklamę strony.

trollu106
trollu106

Zapoznałem się z zawartością linku, jednak nie znam się na serwerach od strony technicznej i nie mam pojęcia ile będę potrzebował ramu... co do reszty myślę, że wszystko jest już napisane u góry....

trollu106
trollu106

Przeczytałem wszystko co dotyczy sponsorowania serwerów....piszę 2 raz żeby dodać więcej informacji. Jeśli nadal coś jest niejasne to przepraszam...może będzie trzeba poszukać innej strony, na danych technicznych się nie znam lecz starałem się opisać jak najlepiej jakby miał wyglądać serwer. Moim zdaniem wyraziłem się bardzo jasno :/

kacper_o
kacper_o

Nie lepiej pod taki projekcik budowy miasta założyć serwer na localu? Wg mnie proszenie o sponosoring na serwer dla fanu jest bez sensu. Poza tym jakie korzyści miałby sponsor z youtubera z 3k subów? Chyba niewielkie:) PS. Popraw wątek. Nie trzyma się ustalonego szablonu.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

trollu106:

Witam, piszę po raz drugi...mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie już jasne :slight_smile:

Dla mnie wszystko jest jasne od twojego pierwszego zdania, naruszyłeś warunki tej kategorii

https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-wspolpraca-z-lvlup-pro/103

SystemZ:

[...] a tworzenie następnych wątków z tym samym/bliźniaczo podobnym projektem lub pytaniem dlaczego propozycja została odrzucona może zostać nagrodzone banem o ile wyraźnie nie napisałem że można zamieścić projekt ponownie.

Nie przeczytałeś nawet 30 postów na forum aby zerknąć jak robią to projekty którym się udało. Skoro nie jesteś w stanie poświęcić chociaż 15min na to aby zobaczyć jak działa społeczność tu (każdy może zobaczyć to po szarym nicku), to nie mam niestety dla Ciebie czasu ani chęci na wspieranie jakiegokolwiek projektu który wyjdzie spod twojej ręki. Do współpracy (czyli porozumienia między dwoma lub więcej ludźmi trzeba rozmawiać czyli trzeba umieć się komunikować, tu tej umiejętności również zabrakło.

Bez zdolności czytania ze zrozumieniem wytycznych kategorii, brak zdolności komunikacji ze społecznością od której też głównie zależy werdykt, poganianie mnie na shoutboxie czy też nawet PM to były twoje gwoździe do trumny.

Każdy następny twój wątek w tej kategorii spowoduje nałożenie na Ciebie perm bana, tak abyś tu więcej bałaganu nie robił. To oficjalne pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.