Serwer Freebuild z przyszłością

Zombie
współpraca-odrzucone
HippoMC
HippoMC

Nazwa projektu

SquareSpace.pl

Cel

Stworzenie jak najdokładniej serwera, który będzie tworzony od graczy, dla graczy. Z małej cegełki zbudowanie wielkiego domu. (Mam na myśli z małego serwera zrobienie wielkiej sieci.) Wykonanie dobrej roboty, dzięki której ktoś choć przez chwilę grania na serwerze będzie się uśmiechać. Spełnienie marzenia, które od dawna pragnę zrealizować.

Co udało nam się zrobić

Powoli kończymy budowę spawn'a (jutro w południe wstawię zdjęcia), serwer ze strony technicznej ukończyliśmy w 70%.

Plany

  • Ukończenie w 100% budowy serwera.
  • Ukończenie tworzenia serwera ze strony technicznej.
  • Stworzenie strony WWW oraz serwera TeamSpeak3.
  • Zrealizowanie większość pomyśłów, które buzują w głowach administracji.
  • Stworzenie jednego, a porządnego serwera, który z czasem przemieni się w sieć serwerów. (Stosujemy się do powiedzenia "ziarno do ziarnka, a zrobi się miarka" :)
  • Stworzenie miłej atmosfery na serwerze..

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Niestety, póki co nikt nie bierze udziału w naszym projekcie, lecz w najbliższym czasie (po gwarancji uzyskania serwera) planujemy odezwać się do kilku mniejszych YouTuber'ów, którzy myślę, że także będą w stanie odrobinę wypromować serwer, a także Wasz hosting.

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Być może będzie to Waszz hosting.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer MC VPS OpenVZ 4 GB najlepiej ulokowany w Polsce.
Serwer TS3 20 slotów, dzięki któremu usprawnimy komunikację między administracją, a także gracze będą mogli ze sobą, bądź z nami porozmawiać.
Hosting WWW pakiet Brąz, dzięki któremu stworzymy forum, na którym będziemy umieszczać wiele ważnych informacji odnośnie serwera.

Co mogę zaoferować w zamian

  • Każdy YouTuber, z którym ropoczniemy współpracę, w każdej reklamie naszego serwera obowiązkowo będzie musiał umieścić logo Waszego hostingu bądź wspomnieć o nim.
  • Reklama poprzez AutoMessage na serwerze Minecraft o treści "Gramy dzięki lvlup.pro!"
  • Budowla logo hosingu na spawnie serwera.
  • Banner na forum w widocznym miejscu.
  • Banner na TeamSpeak'u.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Nie spotkałem się jeszcze z dobrym Freebuild'em z dodatkiem Survivalu na wersję 1.10.2. Bez żadnych gildii. Czysty freebuild, z drobnymi utrudnieniami, dzięki którym gra stanie się ciekawsza. Na serwere napotkacie się z questami, po których wykonaniu gracz może zyskać nagrody. Każdy gracz za 20 tyś. serwerowej waluty (SquareDollar) będzie mógł zakupić działkę o wymiarach 31x31. Na zdobycie SquareDollar'ów będzie wiele sposobów. M.in. będą to:

  • Wykonywanie questów.
  • Sprzedawanie w sklepie.
  • Zabijanie mobów.
  • Przesiadywanie na serwerze (Po prostu, za siedzenie na serwerze co jedną godzinę gracz może wypłacić w "banku" 10 SquareDollar'ów. Gra będzie odbywała się na poziomie "Hard", co sprawi że nabijanie kasy poprzez zabijanie mobów stanie się odrobinę trudniejsze. Nie będzie dropu z kamienia. Jeżeli graczom spodoba się serwer, planujemy otworzyć kolejny. W przeciwieństwie do tego, będzie najprawdopodobbniej to tryb Parkour lub SkyBlock.

Od razu informuję, iż na serwerze ilość pluginów autorskich nie będzie powalająca. Nie rozumiem spin o pluginy autorskie, jak dla mnie, to bezsens.

koweq
koweq

Ech... nie wiem co powiedzieć... powiedzmy że jestem neutralny :P

AutomattPL
AutomattPL

Sam Freebuild w dzisiejszych czasach to już raczej przeżytek, lecz wprowadzenie rzeczy typu questy powinny skutecznie urozmaicić rozgrywkę. Na plus jest wersja 1.10.2, bo mimo że wersja 1.9 wyszła prawie 6 miesięcy temu, to nadal większość serwerów MC w Polsce opiera się na rozgrywce z wersji 1.7/1.8. Największym problemem może być znalezienie YTberów, którzy zareklamowaliby serwer - co jak co, ale zdecydowana większość liczy na pieniądze za reklamę, i to jest niekiedy większy wydatek niż sama maszyna. Pozostaje też kwestia techniczna - kto się zajmuje pisaniem pluginów, konfigurowaniem strony WWW, TSa? Jednej osobie będzie bardzo ciężko wszystko ogarnąć, zwłaszcza bez większego doświadczenia w tworzeniu serwerów. Autorskie pluginy też są ważne, bo pokazują potencjał serwera i to, że w dalszym rozwoju serwer będzie się rzeczywiście rozwijał, a nie podkradał pomysły z gotowych już pluginów. Nie mówię, że wszystkie pluginy muszą być koniecznie autorskie, lecz te najbardziej wpływające na rozgrywkę - najlepiej aby były. Ogólna ocena: neutralna. Cieszę się, że wpadł tu pomysł na serwer na najnowszej wersji MC, aczkolwiek prowadzenie serwera to nie lada wyzwanie - wiem z własnego doświadczenia. I tak na koniec: ile planujesz slotów na początek i w dalszym rozwoju serwera? :)

HippoMC
HippoMC

Z konfiguracją strony WWW ani TS3 problemòw nie mamy. Nasza kilkuosobowa ekipa świetnie sobie radzi z problemami, tymi mniejszymi, a także tymi większymi. Co do pluginòw autorskich. Trafiłeś w sedno, tylko te najważniejsze, mające wpływ na rozgrywkę będą autorskie. Lecz tych, ktòre odpowiadają za np. Rangi, nie zamierzamy pisać sami. Wspomnę też o naszym doświadczeniu. To nie jest nasz pierwszy serwer :). Od ok. 2 lat już się tym zajmujemy.

PS: Na początek planowałem 60-80 slotòw, a z czasem, gdy liczba graczy się zwiększy dodania kolejnych.

koweq, liczę na dłuższą oraz bardziej rozpisaną wypowiedź.

PSS: Przepraszam, jeśli napotkałeś się na jakiś błąd w mojej wypowiedzi. Odpowiadam aktualnie z telefonu. Pozdrawiam.

endrjoo96
endrjoo96

Jak trybu easyhc nienawidzę, tak Freebuild lubię i cenię (nieraz grało się z sąsiadami z działki w csa czy coś :D) Można sobie w spokoju pobudować, a i nauczyć się paru tricków lub pokazać je innym. Co do samego projektu, przypomina mi to pomysł serwera RPG z miastem, które budowaliby gracze - wydzielone działki. Freebuild nie jest nowym trybem, ale z questami to tego shitu nie widziałem. Grałbym, jestem na TAK.

kacper_o
kacper_o

Nie jest źle:) Przynajmniej to nie kolejny easyhc...

HippoMC
HippoMC

@endrjoo96 Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :slight_smile:! Sam osobiście nie przepadam ehc. Liczę, że zagościsz na serwerze po otwarciu! @kacper_o Cieszę się, że źle nie jest :slight_smile:

Jebanany
Jebanany

Sam kiedyś prowadziłem serwery MC, zaczynałem właśnie od FB, ale wtedy, kiedy 50 slotów to było bardzo dużo - 2011/2012 rok. Dzięki temu poznałem @Johnny2525, który jest ze mną od właśnie wtedy i wiele innych osób, spędzenia z nimi czasu godzinami na budowanie sosnowych domków. Dla mnie wszystkie projekty wiązały się nie z zarobkami, ale z poznawaniem nowych ludzi, bo we wszystko wkładałem serce.

Twój serwer, to jest kolejny serwer, ale być może to właśnie na nim ludziom będzie dobrze mijać czas. Takie serwery nie pozwalają się utrzymać moim zdaniem i są bardziej hobbystycznym miejscem aniżeli miejscem do jakiegokolwiek zarobku, a nawet na siebie.

HippoMC
HippoMC

Jebanany:

Sam kiedyś prowadziłem serwery MC, zaczynałem właśnie od FB, ale wtedy, kiedy 50 slotów to było bardzo dużo - 2011/2012 rok. Dzięki temu poznałem @Johnny2525, który jest ze mną od właśnie wtedy i wiele innych osób, spędzenia z nimi czasu godzinami na budowanie sosnowych domków. Dla mnie wszystkie projekty wiązały się nie z zarobkami, ale z poznawaniem nowych ludzi, bo we wszystko wkładałem serce.

Twój serwer, to jest kolejny serwer, ale być może to właśnie na nim ludziom będzie dobrze mijać czas. Takie serwery nie pozwalają się utrzymać moim zdaniem i są bardziej hobbystycznym miejscem aniżeli miejscem do jakiegokolwiek zarobku, a nawet na siebie.

Nie czytałeś dokładnie. Jeżeli serwer będzie cieszył się zainteresowaniem, wraz z ekipą planujemy dołączyć kolejny :slight_smile:. Kiedyś był freebuild, który bardzo dobrze się trzymał pod względem zarobkowym. (Jeszcze nie tak dawno, w grudniu 2015.) Dla mnie nie jest to p2w, tylko serwer z pasji, a także marzenie, które chcę spełnić.

Jebanany
Jebanany

Bardzo dobrze, że masz takie plany. Nie hejtuję, ale po prostu chłodno podchodzę do takich tematów, bo widziałem zbyt wiele "mam fajny serwer, dajcie hajsy", a po 2 tygodniach nikt tam nie grał, a tym bardziej nie administrował. Jeśli stworzysz super serwer, to nawet ja może zacznę sobie powoli grać w MC, w wolnych chwilach dla relaksu. :)

HippoMC
HippoMC

Jebanany:

Bardzo dobrze, że masz takie plany. Nie hejtuję, ale po prostu chłodno podchodzę do takich tematów, bo widziałem zbyt wiele "mam fajny serwer, dajcie hajsy", a po 2 tygodniach nikt tam nie grał, a tym bardziej nie administrował. Jeśli stworzysz super serwer, to nawet ja może zacznę sobie powoli grać w MC, w wolnych chwilach dla relaksu.

Rozumiem ;) Nasza ekipa daje z siebie wszystko, aby serwer był stworzony jak najdokładniej. Idziemy na jakość, nie ilość.

Jebanany
Jebanany

Świetnie, jak chcesz to pogadajmy o tym wszystkim u mnie na TSie: Eqipa.pl

HippoMC
HippoMC

Jebanany:

Świetnie, jak chcesz to pogadajmy o tym wszystkim u mnie na TSie: Eqipa.pl

Bardzo chętnie, lecz niestety w tej chwili nie mam dostępu do urządzeń tj. mikrofon czy słuchawki. Jestem na wyjeździe wakacyjnym, aczkolwiek po powrocie na pewno się tam pojawię :slight_smile:

Jebanany
Jebanany

Dobra, koniec offtopu, ale jeśli robisz to, bo chcesz coś zrobić i być z tego dumny, masz zielone światło ode mnie ;)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Same FreeBuildy wcale się nie przestarzały i dalej jest to dobry tryb, by zrobić coś fajnego. Nie jestem pewien tylko czy ten rodzaj projektu podchodzi pod dobry do zawarcia współpracy. Jestem tutaj pozytywnie nastawiony, zastanawia mnie jednak ten dopisek "z przyszłością" przez sporo tego typu tematów się przewijam i dalej zastanawiam się co to znaczy.

HippoMC:

Powoli kończymy budowę spawn'a (jutro w południe wstawię zdjęcia) Czekam na zdjęcia :slight_smile:

HippoMC
HippoMC

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :slight_smile: Co do zdjęć - jutro wstawię, gdyż teraz odpisuję z telefonu. Pisząc "z przyszłością" miałem na myśli serwer, który tak szybko nie upadnie, a także w stopniowo będzie się rozwijał ku lepszemu. Pozdrawiam.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Widzę sporo plusów w tym projekcie oraz prawidłowe podejście do tematu, jednak człowiek bardziej kupuje oczami więc czekam na screeny 😄

HippoMC
HippoMC

Dziś wstawię :)!

koweq
koweq

Czekam!

HippoMC
HippoMC

Oto spawn z lotu ptaka :slight_smile:.

kacper_o
kacper_o

Nie jest źle, aczkolwiek mogło być znacznie lepiej:)

koweq
koweq

Uwierz mi że to co napisał kacper_o to jest pochwała. Na mnie głównie się złości :P

HippoMC
HippoMC

Po długich rozmowach wśród administracji zdecydowaliśmy się na wybudowanie nowego, a zarazem lepszego spawnu. Przedstawiam Wam wykończenie naszej pracy: http://imgur.com/a/V2RYd

luxDev
luxDev Pionier

@HippoMC Z mojej strony to tak, projekt ma potencjał ale budowniczym nie może być administrator, to tak jakby @Marcoral miał budować a np. @Xepio przepisywać skrypty na pluginy :P

Polecam ci znaleźć jakiegoś budowniczego tutaj lub w internecie, na pewno ktoś się zgodzi :D

HippoMC
HippoMC

Poszukam kogoś :)

Jebanany
Jebanany

Cóż... Widziałem lepsze rzeczy, pomysł i sam pierwszy post był dobrze napisany, ale jednak... liczyłem na coś więcej. Cycki mi nie wybuchły

luxDev
luxDev Pionier

To może kapsel wyskoczył ?

Jebanany
Jebanany

Z dupy, tak :D A co do FB znalazłem zwiastun mojego serwera sprzed 4 lat... o matko <3 https://www.youtube.com/watch?v=Fve-qFIdDBc

anon82750602
anon82750602

Przylaczylem sie do projektu, moim zadaniem jest stworzenie czegos naprawde unikalnego... Moj serwer jest prawie skonczony, robilem go przez jakis czas, lecz rzucilem robote z powodu braku checi do pracy ze strony ekipy - nie zbudowali mi mapy... Tak - bedzie to cos naprawde unikalnego, na razie nie chce za wiele zdradzac (no ale jak bedziecie chcieli to opowiem), ale powiem na przyklad, ze niektore rzeczy byly inspirowane filmikami "One Command" - glownie pierdolki z ArmorStandow, nagrywanymi przez zagranicznych youtuberow - i nie tylko ;) PS: sorry za brak polskich znakow.

HippoMC
HippoMC

Pitwierdzone info :P

ForgottenLord
ForgottenLord

Jak dla mnie freebuild jest ponadczasowy i zawsze będzie miał wzięcie. Mój serwer z FB utrzymał się 1,5 roku przynosząc całkiem sporą kasę (jak na czasy studenckie) ale trzeba go umieć zrobić ze smakiem, a to jest nie lada wyzwanie. Wielu próbowało, zapewniało, obiecywało i padło

anon82750602
anon82750602

Aktualne zmiany:

HippoMC:

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Doszedłem ja ;)

HippoMC:

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Z pewnością starczy nam na razie tylko OpenVZ 8 GB + KVM 2 GB.

HippoMC:

Co mogę zaoferować w zamian

Każdy YouTuber, z którym ropoczniemy współpracę, w każdej reklamie naszego serwera obowiązkowo będzie musiał umieścić logo Waszego hostingu bądź wspomnieć o nim. Reklama poprzez AutoMessage na serwerze Minecraft o treści "Gramy dzięki lvlup.pro!" Budowla logo hosingu na spawnie serwera. Banner na forum w widocznym miejscu. Banner na TeamSpeak'u.

A co powiecie na reklamę dynamicznie ładowaną z serwera i wyświetlaną na mapie? 500xauto

500xauto

500xauto Posiadamy jedyny serwer, na którym możecie zobaczyć bloki pod bedrockiem :D

Jak dziś wejdę na serwer dam więcej screenów...

koweq
koweq

I widzę że serwer jest na 1.10.2! Fajnie! :D

HippoMC
HippoMC

Jutro z rana wypiszę część pomysłów so zrealizowania na serwerze :) M.in będzie to nasz osobisty system PvP przełączany i wiele innych ciekawych propozycji. Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, jak i te, które zawierają konstruktywną krytykę, z której będziemy mogli wyciągnąć wnioski. Ja także jutro wstawię kilka screenów + dopowiem od razu, że aktualnie posiadamy 52 świetnie skonfogurowane pluginy, z których jednak niemałą część jest autorstwa gabixdev.

luxDev
luxDev Pionier

52 pluginy? Michał przygotuj dobrą maszynę już się boję xD

HippoMC
HippoMC

@luxDev, spokojnie testujemy wszystko na takim samym VPSie, jak napisał @anon82750602 (nawet chyba ma mniej gb) i wszyściutko śmiga :) Serwer jest praktycznie gotowy, pozostało do zbudowania kilka warpów + napisanie kilku pluginów.

luxDev
luxDev Pionier

Pamiętaj że jak gracze wejdą to się okaże, co tam 2 osoby.

HippoMC
HippoMC

Plany:

  • Zrobić przełączalne PvP 1.8/1.9 - nie wszystkim pasuje nowe PvP, ale żeby nie było nie sprawiedliwe, że jeden bije z cooldownem, a drugi bez - mamy teraz dwie opcje:

  • oddzielne areny PvP

  • napisanie pluginu, który obsłuży system PvP (gabixdev tym się zajmie) i nie powoli graczowi walczyć z drugim, jeżeli posiadają odmienne tryby PvP.

  • System "ciastek" bądź "gwiazdek na działkach: gracze będą mogli oceniać działki, jeżeli im się spodoba dają np. "gwiazdkę", ale nie będzie można jej usunąć. Zachęci to graczy do rozbudowywania swoich działek. Ranking będzie na stronie. Gracze będą mogli rozdać maks. 10 gwiazdek dziennie, a za 2000 serwerowych monet będą mogli dokupić 5 gwiazdek.

  • System fabryki: gracze będą mogli zarabiać poprzez wydobywanie surowców, które nie dropią, po wykopaniu każdego bloku będzie się wyświetlał napis z particlesów (można będzie wyłączyć) z zarobioną kwotą np. + 1$. Mapy particlesów będą przechowywane w obrazkach, aby łatwo je zmienić. Dla wygody gabixdev napisze to w Skript, lecz ze skryptami nie będziemy przesadzać - po co lagować serwer?

  • Oraz myślę, że tego jeszcze nie widzieliście na serwerach Minecraft - prywatne meble z ArmorStandów! Polega to na tym, że gracze craftują sobie mebel, a następnie stawiają - mają meble bez modów. Działające, można na niektórych siadać czy też przechowywać itemy.

anon82750602
anon82750602

Pluginy sa dobrze zoptymalizowane ;) Wiekszosc dziala asynchronicznie i po odpalenou zuzywa niecale 2 GB - to i tak lepszy wynik niz przecietny EasyHC zracy 6 GB...

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Bez przesady, wydaje mi sie, że EasyHC z dobrze skonfigurowanej paczki tyle nie żre (nawet jestem pewien). Natomiast jeśli mają być dodatki to muszą być i pluginy = to proste, wiec z tego co rozumiem sporo u Was dodatków, zawsze to jakis plus.

Blueas
Blueas

Hah okej pomysł fajny tylko gabix daję już dość stare pluginy ,których używał na freebuild iCrafted Gdzie grały 3 osoby. Wydawał tylko hajs na nowe serwery ,których nie robił. Okej spoko dodał kilka nowości ..... pvp ,które od dawna miał, fabryki to freebuild iCrafted. Meble też żadna nowość jak robił serwer z wulgenem dodał je. Tak jak ktoś napisał okaże się ,że będą 3 osoby. Liczy się zabawa a nie jakieś duperelki. Co do 6 gb ramu. iCrafted był siecią najpierw easyhc zje$##@#@# przez Gabixa potem Megadrop (Najbardziej lubiany serwer, najwięcej zarobiliśmy, oraz około 100 graczy najwięcej) po 50 osób i nie było żadnego 6 gb tak dość słaba maszyna ledwo wytrzymywała ,ale wytrzymywała. Potem freebuild ,gdzie grały 3 osoby. Nawet jego ekipa tam nie wchodziła. Doda jakieś budowle z anime jakieś podstawowe pluginy i tyle w temacie. Będzie tak samo jak z wulgenem "Przerwa techniczna Technik ogląda anime" "Start ....... Technik ogląda anime Przepraszamy". Projekt skazany na upadek. Jak chce ktoś dam pluginy z iCrafteda. ICrafted upadł jakiś typek ma domene jakby ktoś wchodził.

HippoMC
HippoMC

Serwer na biężąco będzie reklqmowany na YouTube, mcliście, innych forach (oczywiście w miejscach do tego przeznaczonych). Nie bądź tak hop do przodu, nie znasz mnie i mojej ekipy - dajemy z siebie wszystko, aby projekt wypalił, dam sobie głowę uciąć, że nie będzie takiej sytuacji, o której wspomniałeś. Kolego, jeżeli to Ty współpracowałeś z gabixem (gabix pokazywał mi ssy, jak "ktoś" o podobnym nicku nie wykazywał za dużej kultury.) Ale to już nie są tematy na forum. W każdym bądź innym razie dziękuke za wszystkie pozytywne wypowiedzi, jak i te zawierające konstruktywną krytykę, z której kiedyś będziemy móc skorzystać. Pozdrawiam.

PS: Nikt nie wspominał, że grać na nim będą 3 osoby. Przeczytałem dokładnie wszystkie odpowiedzi i nikt poza Tobą tak nie pisał.

PSS: "Nie taki diabeł zły, za jakiego go uważają."

Blueas
Blueas

luxDev:

Pamiętaj że jak gracze wejdą to się okaże, co tam 2 osoby.

Np co ci pokazał np "j***** anime" ??? Albo ,że jest ...... bo się opi....... Tak było ...... Chciałem ,żeby naprawił buga nic nie zrobił bo nie ma wersji 1.7.2 a pytał się czy naprawić bo może. ""

  • Piszesz "Nie taki diabeł zły jakiego go uważają." Kolego piszesz o kulturze nie znając gabixa. Ja nie dołączałem do projektu twojego wiec dlaczego spinasz się o to co piszę ?

Popatrz na niego "CH**" Pod spodem zdjęcie chińskiej zupki. Dalej ,żeby było śmiesznie oskarża mnie o kupowanie subów na allegro. Youtube ma zabezpieczenie przed fejkowymi kontami nie dawno mieli problemy ludziom pousuwało suby pododawała podwójnie itp. Większość yt mówiło o tym gimper itp. Prawdopodobnie ten problem był przez ich fejkowe konta (nie dochodziłem sam miałem nagle o 126 subów więcej potem usunęło ) Kolejnym moim argumentem jest nakłanianie ludzi ,żeby mnie hejtowali podobno miał pro serwer easy hc tak ja wyżej napisał meble katapulty itp. (mam ss) i ktoś o nicku "Blueas" usunął go. A tak dokładniej sam zrobił freebuild. W tym ta najbardziej rozwinięta kultura. Serwer megadrop 1.7.2-1.8 bardziej na 1.7 był w kompasie na pierwszym miejscu sam się wepchał z freebuild megadrop dał na ostatni slot oraz podmienił ikonki na dirta. Z hajsu enderchesta kupił skyative nie potrafił przez 30 dni zapisać kopi to poszło się ........ . Jeszcze większą beke miałem z tego ,że napisał 2 dni temu. [2016-08-24 02:25:30] マンガニャンまたわgabixdev: blueas jaki psass do ench? [2016-08-24 02:25:37] マンガニャンまたわgabixdev: bo chce wgrac xtophc na swoj VPS [2016-08-24 02:26:01] マンガニャンまたわgabixdev: I mam pewien pomysl: [2016-08-24 02:26:06] マンガニャンまたわgabixdev: zrob fanpage xtophc [2016-08-24 02:26:22] マンガニャンまたわgabixdev: daj w automessage na serwerze [2016-08-24 02:26:25] マンガニャンまたわgabixdev: na kanale [2016-08-24 02:26:28] マンガニャンまたわgabixdev: itd Z tego wygląda ,że chciał moje pluginy. Nie oceniam ciebie i twoich ziomków mogę tak pisać kilka h. Ale myślisz podobne jak gabix a gabix umożliwia ci to ,że będzie max 3 osoby. To co ci piszę nie zawsze zrobi. Nagle postanowi napisać od nowa linuxa ...... . Taka prawda ss dam ci na skype/ts. Mój skype andzejowski ts: Voxspeak.pl ( To nie chamska reklama jeżeli wykracza regulamin proszę o cenzurę po za tym możemy pogadać na innym komunikatorze) Nie jestem taki jak on nie zbiorę dzieci i nie zgw***** ci rodziny.

A do jednej rzeczy się przyczepie ts są dość tanie 15 zł vps 32 sloty (z vatem prowizja itp.) Są też inne komunikatory głosowe darmowe. Lepiej mieć współpracę z ts na ,którym siedzi po 100 typa. W zamian reklama ts. No jest też opcja ,że ktoś ci będzie hostować z dedyka za 10 zł czy tam ileś. Życzę powodzenia z projektem.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Ktoś przetłumaczy o co ciska się @Blueas w poście powyżej? Bo nie wiem co mam zrobić - wyciągnąć jakieś informacje, zbanowac kogoś?

HippoMC
HippoMC

Nie :) Sam się wszystkiego dowiem, nie musisz banować.

Blueas
Blueas

Ciskam o pana Gabixdev.

anon82750602
anon82750602

Blue-ass cierpi na bol dupy i to ze czasem ogladam anime... Jak jutro wroce kontynuuje prace...

I jeszcze jedno: Nic nie zrobione? Od dawna zrobione. ;)

Blueas mowisz ze z.......lem siec EasyHC bo wgralem 1.8 i testowalem dodatki, na ktorych teraz robie Freebuild? Pluginy sa najnowsze, czesc napisana, a niektore trzeba bylo zmodyfikowac, aby dzialaly na 1.10...

kacper_o
kacper_o

@anon82750602 Na pewno z taką ilością wulgaryzmów pomożesz sobie w akceptacji projektu... nie lepiej pokojowo zakończyć spór?

Blueas
Blueas

On i tak tego nie zrozumie. Twórca projektu jest nawet spoko. Ale gabix już nie. Wystarczyło zobaczyć co ruszyłeś na poprzednim projekcie z wulgenem dokładnie nic. I wszystko gotowe ?? Przełożona paczka na 1.10.

Paczkę masz już od freebuild 1.8.

Nie ,że oglądasz anime ty nałogowo oglądasz ją. Nie ,żeby coś twój kolega taki kozak "zapraszam na priv itp." jedynie jest zboczony i tyle w temacie twojej armi. "Start przełożony Technik ogląda anime" Dlatego projekt wulgena zakończył się .......

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Był już kiedyś problem z ludźmi w takich wątkach i posypały się bany. Albo uspokoicie się panowie, albo ja wkroczę do akcji z banhammerem plus poproszę Systema o zerknięcie na wątek (co w tym wypadku może dać tylko czerwoną etykietkę).

Krytykujemy pomysły, nie ludzi. Rozwodzenie się że ktoś coś kiedyś nic nie wnosi. Np. kiedyś sama oglądałam chińskie bajki, na półce dalej stoi parę mang, a jakoś na ludzi wyrosłam 😛

anon82750602
anon82750602

Co do Wulgena: przytocze twoja wypowiedz z tematu o WitherZone https://lvlup.rok.ovh/t/witherzone/520/#18?u=gabixdev Mialem napisac tylko pluginy...

@Wulgen nie zrobil zupelnie nic. Dlatego ja rzucilem ten projekt, po czym zaczal sie obrazac i zakonczyl caly projekt - a przeciez mogl go dokonczyc?

Przynajmniej z ekipa tego serwera wyszlo cos co nie udalo mi sie z wami, ani z Wulgenem: podzial obowiazkow. Ja nie musze wszystkiego robic naraz - przyjalem nawet dzis osobe zajmujaca sie forum...

Co do paczki - ta jest nowa... W starej z 1.8 tak sypalo bledami, ze nie zostalo nic innego jak skopiowac configi, mape i zrobic ja na nowo, przy okazji dodajac jakies unikalne rzeczy...

A jesli chodzi o iCrafted: Haq tez mial all w d..., ty rozjebales survival na 1.8 podczas mojej nieobecnosci, reklamowales serwerek easyhc czy tam megadrop na 1.7, pomijajac freebuild...

I jak powiedziala @Aylin - krytykujemy pomysly, nie ludzi... W kazdej chwili moga mnie wyrzucic i kontynuowac projekt...

Zapraszam do dalszej dyskusji. @Blueas Takie rzeczy to moze przedyskutujmy prywatnie na skype..

luxDev
luxDev Pionier

Coś czuję że czerwona karteczka do projektu, za dużo zamieszania, typowo jak u dzieci.

HippoMC
HippoMC

@anon82750602 prosiłbym, abyś spór z Blueasem przeniósł na priv. W przeciwnym wypadku nasza współpraca będzie musiała zostać zakończona.

Przepraszam za spór w tym wątku, ale to niezależało ode mnie, a o zachowaniu gabixa, za które także przepraszam porozmawiam z nim samym na skype.

kacper_o
kacper_o

Z projektami zazwyczaj źle się dzieje, gdy tacy ludzie są w nie zamieszani... ale to tylko moje zdanie.

anon82750602
anon82750602

Zobaczymy... Blueas, nie pisz tu juz nic... Psujesz tylko projekt... A jak cos nie pasuje - moge odejsc...

Pisze to kolejny i ostatni raz:

@Blueas wiem ze ja bez grzechu nie jestem - tamte projekty upadly bo byl syf w administracji, ale jakos go tlumilem... W koncu odszedlem i nie wiem czemu zamykaliscie serwery. Nie pisz juz tu nic eiecej - Skype: gabixdev. W tym projekcie jest inaczej - cala administracja - nie, nie tak jak z wami - wklada w ten projekt serce...

HippoMC
HippoMC

Od dziś ruszają pracę nad forum! :) PS: Sprawa z gabixem można uznać za zakończoną. Konflikty z Blueas będzie rozwiązywać prywatnie, a kolejna wpadka będzie wiązała się z jego degradacją.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Cała ta sprawa z Twoimi kolesiami przyniosła bardzo złe światło na Twój projekt. Jeśli są jakiekolwiek konflikty warto było by je rozwiązać przed składaniem podania lub CZYTELNIE przedstawić swoje uwagi, bo nie wiele rozumiem z jego oskarżeń.

HippoMC
HippoMC

Ja osobiście nie wiem o co chodzi w tej sprzeczce. Gabix do projetku dołączył po złożeniu podania. Całą sprawę wolałbym wyjaśniać na priv, gdyż niektóre informacje nie powinny być stawiane w świetle dziennym. Jedyne, co mogę tu powiedzieć to, to, że panowie będą to wyjaśniać na skype, a na forum nie będą mieć miejsca konflikty gabixa. Jeszcze raz za to przepraszam (choć nie ode mnie to zależało). PS: Blueas nigdy nie był w naszej ekipie.

anon82750602
anon82750602

Wróciłem!

Nie spodziewałem się że paczka ciagnie mniej niż myślałem xD

[14:51:07 INFO]: Aktywny od: 1 dzien 3 godzin 50 minut>
[14:51:07 INFO]: Aktualne TPS = 19.99>
[14:51:07 INFO]: Maksymalna pamiec: 4,551 MB>
[14:51:07 INFO]: Alokowana pamiec: 4,435 MB>
[14:51:07 INFO]: Wolna pamiec: 3,869 MB>

Blueas nam w niczym nie przeszkadza - robimy cały czas dalej :)

anon82750602
anon82750602

Ej tutaj nawet fajnie wyszło :slight_smile:

690x387 690x387

Uważam jednak że potrzebujemy większej ilości budowniczych...

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt ma potencjał ale mam bardzo duży niesmak po tym obrzucaniu się błotem, bardzo nieprofesjonalne. Niekoniecznie jest potrzeba aby publicznie to wszystko przedstawiać, najlepiej załatwić to między sobą. Ustalcie sobie wszystko i załóżcie projekt od nowa, wtedy zobaczymy :slight_smile: Ten projekt muszę odrzucić.