Serwer FTB Beyond

Zombie
krzysk1
krzysk1

Witam, Staram się uruchomić pliki serwerowe FTB Beyond na lvlup.pro. Jest tylko jeden problem: nie chce on ruszyć!

Normalnie serwer startuje się przy pomocy pliku SetverStart.bat, ale lvlup.pro wymaga do uruchamiania z pliku .jar. Spróbowałem więc ustawić FTBserver_1.10.2-12.18.3.2422.jar jako serwer(numer).jar, ale nic się nie działo.

Spróbowałem też wrzucić samemu pliki Forge'a #2422 i z nich uruchomić serwa, ale wtedy nie widzi modów.

EDIT: Próbowałem wrzucić zwykły forge 1.10.2 #2242, Mantle i TConstruct na werwer i na client i mogę wejść, slimeslingiem mogę się wyrzucać, ale nic się nie generuje ani nie mogę stawiać bloków. Jakby serwer nie widział modów.

BTW nie jestem pewien, czy to dobre miejsce na ten wątek, jestem tu nowy.

Z góry dziękuję za pomoc, Krzysiek

krzysk1
krzysk1

Ten problem rozwiązałem: okazało się, że serwer ładował się ok. 5 minut, a w konsoli nic się nie pojawiało. Działa on jednak przez oficjalny .jar Forge'a, nie FTB. Teraz pojawił się inny problem: błąd "Fatally missing blocks and items" przy próbie połączenia.

krzysk1
krzysk1

Dobra, już naprawiłem błąd: poprawiłem 2 configi serwera by były identyczne z clientem, sorry za flood. Da się jakoś usuwać posty?

anon10657637
anon10657637

Ja bym nie usuwal 😛 Jak ktos bedzie mial podobny problem, to temat z rozwiazaniem jak znalazl.

krzysk1
krzysk1

Może i masz rację xd To od razu napiszę: informacja nt. brakujących bloków/przedmiotów jest w logu clienta. =P Tak w razie czego xd