Serwer głosowy drużyny FiveMiners

Zombie
współpraca-odrzucone
Swierkol
Swierkol

####Nazwa projektu Serwer głosowy drużyny FiveMiners ####Cel Uzyskanie własnego serwera TeamSpeak dla drużyny FiveMiners ####Co udało nam się zrobić Turniej MGL Gamers II miejsce oraz II miejsce w ligowym 1vs1 ####Plany Stworzyliśmy drużynę FiveMiners która miała skupiać się na rozgrywkach w grze CS:GO, lecz zainteresowanie okazało się bardzo liczne i możemy cieszyć się siecią graczy grającą pod nazwą FiveMiners w CS:GO (2 drużyny- Główna oraz Juniorzy), LOL (1drużyna), Haxball (1 drużyna) oraz na dniach powstają ekipy grające w StarCrafta ####Osoby/organizacje biorące udział (linki) https://www.facebook.com/cssleaguepl Pukawka ####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) 1shot1kill Cabra ####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Serwer TeamSpeak3 min. 25slotów ####Co mogę zaoferować w zamian Mogę zaoferować logo waszej firmy w tle na fanpagu drużyny, logo firmy podczas livów na Twitchu, logo firmy na koszulkach drużynowych ####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Drużyn Counter Strik'a jest wiele, lecz drużyn które posiadają większy wachlarz gier i grają pod jedną nazwą jest naprawdę mało. Nasza ekipa FiveMiners składa się z 17 graczy, managera, oraz technika. Jak na razie bierzemy udział w internetowych kwalifikacjach, ligach oraz turniejach. Na dniach będą powstawać koszulki z logiem naszej drużyny dla głównej drużyny CS:GO i zależy nam na podjęciu współpracy jak najszybciej, żeby logo poszczególnych firm znalazło się na owych koszulkach. Komunikacja to podstawa, a na publicznych serwerach TS3 spotykamy wiele problemów (za mało pod kanałów, niestabilny ping), dlatego bardzo zależy nam na dobrej jakości serwerze TeamSpeak.

Fallen
Fallen Pionier

Z tego co widzę macie już jednego sponsora z konkurencyjnej firmy. Projekt nie przejdzie. Jeżeli jest wam szkoda 20 zł na serwer to odezwijcie się na PW.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Czasami nie rozumiem niektórych ludzi... Chyba wszyscy rozumieją zasadę działania współpracy. Serwerów nie sadzi się w ogródku i nie czeka się na darmowy deszcz aby coś urosło. Ktoś musi zapłacić za serwer na którym stoi ten ts3, nikt dla drużyny nie udostępni Ci serwera tak naprawdę po nic. Kategoria współpraca jest po to by pomóc w tworzeniu ciekawych publicznych projektów lub dla pomocy w kreowaniu nowej społeczności.

Co Cię tu przywiało? :) Za 25 slotów zapłacisz tylko: 5,25 PLN za 7 dni 16,75 PLN za 30 dni - oszczędzasz 5,75 PLN

Po za tym jeśli hosting na p, o którym wyżej wspomniałeś bierze udział w tym przedsięwzięciu wątpię by był aż tak nie miły i nie kupił wam tego serwera głosowego.

Nie dla projektu.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Jak zwykle @adminek153 ubiegł wszystkich i napisał kompletną odpowiedź ;d.

A ode mnie - jak macie już coś od jednego hostingu to na co idziecie na "żebry" do drugiego? Cierpliwość tamtym sponsorom się wyczerpała co do Waszego projektu? Nie sądzę by multi-kulti przeszło z dwoma hostingami, to nie Parlament Europejski, żeby byli przedstawiciele wszystkich grup. Zresztą, jak szanowni włodarze pukawki Was tu zobaczą, a będą złośliwi, to może i tamto Wam przepadnie ;d

Ludzie, nie da się być z dwoma odbytami na dwóch weselach, chyba że o czymś nie wiem 😓

Zdecydujcie się, one way or another. Ja jestem na bardzo duże nie, ale decyzja i tak należy do @SystemZ.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nic nie irytuje mnie bardziej niż chowanie pierwotnych postów, całe szczęście te forum daje mi możliwość ich przywracania i często z tego korzystam tak aby każdy mógł zobaczyć na dłoni oryginalny przebieg postów.

Projekt nie jest zgodny z wymaganiami tematów w tej kategorii i zostaje odrzucony.

Edit użytkownik chce ukryć swój błąd ciągle ukrywając treść posta. Nie mogę tego tolerować. Każdy powinien znać prawdę. Coś co wrzuca się do Internetu - nie znika, proszę o tym pamiętać.

Niezwykle ekskluzywna nagroda permban wędruje do @Swierkol, gratuluję!